reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja podziwiam kobiety ,które bez przyczyny wolą mieć cesarkę. Jak widziałam ile je to potem kosztuje, to dziękowałam Bogu, że mogłam naturalnie. Kilka godzin po porodzie już śmigałam ,a kobietki po CC się strasznie męczyły. Ale wiadomo że jak trzeba ,to trzeba .
to jest indywidualna spraw, ja całkiem szybko doszłam do siebie po cc. Ciężko mi było wstawać ma początku i było trochę słabo, ale nie miałam takiego ból jak niektórzy opisują ‚że chodzili po scianach’
 
Dziewczyny! Zaczął się temat porodu, który będzie wracał jeszcze wiele razy. Bardzo bym chciała, żeby panował tu spokój i przyjazna atmosfera jeśli chodzi o ten temat. Często cc budzi wiele kontrowersji, ma swoich przeciwników. Nie potrzebne nam tu są zbędne komentarze i strasznie o skutkach. Zarówno poród naturalny jak i cc może nieść za sobą konsekwencje. To samo dotyczy tematu karmienia piersią, bo i on się pojawi.
😊
 
reklama
Do góry