reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dzień dobry dziewczyny, tak leżę i mam taką rozkminę z rana. Pierwszy raz w życiu marze, żeby lipiec i sierpień nie były tak upalne 😄
A ja bym chciała i marzę żeby ten lipiec przyszedł jak najszybciej 😍😍❤️ już się nie mogę doczekać aż moja kruszynie wezmę w ramiona. Chyba spać nie będę mogła , będę ciągle się w nią wpatrywać ... Mój may cud, Wymodlony , Wywalczony . Moje największe szczęście ❤️
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny, tak leżę i mam taką rozkminę z rana. Pierwszy raz w życiu marze, żeby lipiec i sierpień nie były tak upalne 😄
Oj ja też. Tym bardziej że jak budowaliśmy dom to mąż się uparł że nie robimy klimatyzacji, a teraz marudzi 🤦🏽‍♀️ myślałam czy nie kupić klimatyzatora takiego większego przenośnego. Teraz na pewno stoją lepiej cenowo niż w sezonie. Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym?
 
Oj ja też. Tym bardziej że jak budowaliśmy dom to mąż się uparł że nie robimy klimatyzacji, a teraz marudzi 🤦🏽‍♀️ myślałam czy nie kupić klimatyzatora takiego większego przenośnego. Teraz na pewno stoją lepiej cenowo niż w sezonie. Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym?

Też się zastanawiam nad jakąś klimatyzacją, u nas latem w mieszkaniu jest naprawdę gorąco. W tamtym roku spaliśmy co noc z wiatrakiem, a i tak mało co dawało. Wiec tez mysle o jakimś przenośnym klimatyzatorze..:(
 
No właśnie też wszędzie czytań że problem jest zawyżonej NT, ale nikt nie miał przypadku zaniżonej ?
Czy ja jestem ewenementem jakimś 🥺
Nie, jesteś po prostu w mniejszości kobiet, w tych 5%, ale to tylko siatka centylowa, wciąż wszystko jest w normie. 🤷🏻‍♀️ Np. ja byłam mega chuda w dzieciństwie jak na swój wiek i z tego, co pamiętam to też w siatkach centylowych mieściłam się w 5% dziewczynek w moim wieku z taką wagą. 🤷🏻‍♀️ I nie było w tym nic nieprawidłowego. Teraz nadrobiłam 🤣🤣
Współczuję takiej nocy ☹️ Myślę, że powinnaś to sprawdzić na spokojnie, żeby znów Ci się to nie przydarzyło. ☹️ Ja pracuję na chirurgii i miałyśmy wiele przypadków np. zakrzepicy w ciąży i był problem - nikt nie chciał zaszkodzić ciąży, żadnych badań nie mogliśmy przeprowadzić, podać leków.. ciężki temat 🤷🏻‍♀️
A ja bym chciała i marzę żeby ten lipiec przyszedł jak najszybciej 😍😍❤️ już się nie mogę doczekać aż moja kruszynie wezmę w ramiona. Chyba spać nie będę mogła , będę ciągle się w nią wpatrywać ... Mój may cud, Wymodlony , Wywalczony . Moje największe szczęście ❤️
Tak, ja tak samo. Już bym chciała, żeby dziecko się urodziło ❤️ Choć pewnie jak teraz w ciąży się mega martwię, to chyba mega osiwieję jak już się pojawi na świecie 🙊.
 
Właściwie co oznacza tak niska przezierność? Bo na internecie widzę tylko zawyżona..
ja myśle, że po co te normy są i jeśli się mieści to pewnie jest dobrze 🤍 nie pamietam czy miałaś określone warunki przeprowadzenia badania? Ja w poprzedniej ciąży miałam określone jako złe bo dziecko było ‚nie współpracujące’ 🤦🏽‍♀️ w takich przypadkach łatwiej o pomyłkę przy pomiarach. Wierze, że u Ciebie jest wszystko w najsłodszym porządku 🤍
 
A ja miałam nad ranem takie delikatne skurcze jak na okres i we śnie sobie myślę o zaraz wezmę tabletkę, bo niebawem okres przyjdzie a po chwili do mnie dotarło, że no raczej nie przyjdzie 😂 a ja z tych, co jak mam okres, to tylko ketonal, bo nic innego tego bólu nie łagodzi :/
 
No właśnie też wszędzie czytań że problem jest zawyżonej NT, ale nikt nie miał przypadku zaniżonej ?
Czy ja jestem ewenementem jakimś 🥺
Nie, jesteś po prostu w mniejszości kobiet, w tych 5%, ale to tylko siatka centylowa, wciąż wszystko jest w normie. 🤷🏻‍♀️ Np. ja byłam mega chuda w dzieciństwie jak na swój wiek i z tego, co pamiętam to też w siatkach centylowych mieściłam się w 5% dziewczynek w moim wieku z taką wagą. 🤷🏻‍♀️
Współczuję takiej nocy ☹️ Myślę, że powinnaś to sprawdzić na spokojnie, żeby znów Ci się to nie przydarzyło. ☹️ Ja pracuję na chirurgii i miałyśmy wiele przypadków np. zakrzepicy w ciąży i był problem - nikt nie chciał zaszkodzić ciąży, żadnych badań nie mogliśmy przeprowadzić, podać leków.. ciężki temat 🤷🏻‍♀️
A ja bym chciała i marzę żeby ten lipiec przyszedł jak najszybciej 😍😍❤️ już się nie mogę doczekać aż moja kruszynie wezmę w ramiona. Chyba spać nie będę mogła , będę ciągle się w nią wpatrywać ... Mój may cud, Wymodlony , Wywalczony . Moje największe szczęście ❤️
Tak, ja tak samo. Już bym chciała, żeby dziecko się urodziło ❤️ Choć pewnie jak teraz w ciąży się mega martwię, to chyba mega osiwieję jak już się pojawi na świecie 🙊
 
A ja miałam nad ranem takie delikatne skurcze jak na okres i we śnie sobie myślę o zaraz wezmę tabletkę, bo niebawem okres przyjdzie a po chwili do mnie dotarło, że no raczej nie przyjdzie 😂 a ja z tych, co jak mam okres, to tylko ketonal, bo nic innego tego bólu nie łagodzi :/
Też dzisiaj, jak się obudziłam, pomyślałam, że czuję się, jakbym miała okres dzisiaj dostać 🤣 No ale jestem w okolicach terminu miesiączki. Już trzeci miesiąc bez tej francy, aż się odzwyczaiłam 🤣🤣
 
reklama
Dzień dobry 😘 witam się 14+1 🙈 czy Wam też teraz czas znacznie przyspieszył niż na początku?
Ja dziś nic też miałam kiepska bo wczoraj na imprezie objadlam się pizzy jeszcze więc odezwał się ból żołądka 😢 jeszcze dodatkowo młodą nad ranem jakąś gorączka złapała i słyszałam jak się rzuca po lozku 🤦 a później sama spadła 🤷 także dopiero wstajemy 🙊 powiem Wam że ja też już bym chciała lipiec a zwłaszcza młoda bo nie może się doczekać jak urodzę 😁 później będzie przeklinać ten dzień pewnie 🤣🤣🤣 no i ja się cieszę że to będzie lato ❤️
 
Do góry