reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

A ja zapisałam się bez skierowania, powiedziałam tylko ze jestem od tego i tego lekarza I babka mnie zapisała, ale chciała skierowanie na początku 😆 wiec możliwe że moje będzie płatne 🤔 Przy pobieraniu na Pappe nie płaciłam nic 🤔
 
reklama
Nie udało mi się dodzwonić już tam dzisiaj, napisałam maila. Ale zapewne jest tak jak piszecie, jak nie uda mi się przełożyć badania na przyszły tydzień to będę musiała zapłacić. Na skierowaniu mam zaznaczone wiek +35 lat.
 
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie... 🙈Czy jecie majonez? Nie widzę na składach majonezów że są żółtka kurze z jajek pasteyzowanych. Ale chyba muszą być, prawda? 🙈 Mamy sałatkę jarzynową w domu, poświąteczna po mamie a ja gryzę się z myślami czy jeść czy nie. #drama
 
Nie udało mi się dodzwonić już tam dzisiaj, napisałam maila. Ale zapewne jest tak jak piszecie, jak nie uda mi się przełożyć badania na przyszły tydzień to będę musiała zapłacić. Na skierowaniu mam zaznaczone wiek +35 lat.
A nie mówił Ci lekarz kiedy je wykonać ?? Mi np. zaznaczył że między 2 a 6 stycznia ( nie pamiętam dokładnie , a nie mam skierowania przy sobie )
 
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie... 🙈Czy jecie majonez? Nie widzę na składach majonezów że są żółtka kurze z jajek pasteyzowanych. Ale chyba muszą być, prawda? 🙈 Mamy sałatkę jarzynową w domu, poświąteczna po mamie a ja gryzę się z myślami czy jeść czy nie. #drama
Ja wciągałam sałatkę jarzynową ze smakiem, choć np majonez na jajach mi nie wchodzi, ostatnio mąż mi zrobił kanapki a majonez smakował jak ocet 😅
 
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie... 🙈Czy jecie majonez? Nie widzę na składach majonezów że są żółtka kurze z jajek pasteyzowanych. Ale chyba muszą być, prawda? 🙈 Mamy sałatkę jarzynową w domu, poświąteczna po mamie a ja gryzę się z myślami czy jeść czy nie. #drama
Ojej, mam nadzieję, że napiszecie, że ten majonez ze sklepu jest bezpieczny, bo ja całe święta się obżeralam sałatkami z majonezem 😂😂

Zazdro tym, które już się wykurowały. Ja się czuję fatalnie, choć został mi tylko katar. A dzisiaj wizytuje o 19, a ja nawet się jeszcze nie przygotowałam 😂😂 Mąż co chwilę zerka na moje zwłoki w łóżku i pyta, czy my dzisiaj na pewno jedziemy..? 😂😂

Przynajmniej się nie stresuję jak ostatnio 🙊 Mam nadzieję, że to nie zły znak 🙊
 
Nie udało mi się dodzwonić już tam dzisiaj, napisałam maila. Ale zapewne jest tak jak piszecie, jak nie uda mi się przełożyć badania na przyszły tydzień to będę musiała zapłacić. Na skierowaniu mam zaznaczone wiek +35 lat.
To trochę masakra że kilka dni różnicy będzie cię kosztować kilka stówek... Bez sensu. Myślę że w rejestracji powinni byli cię poinformować przy zapisach jeśli miałabyś płacić... No chyba że przychodnia trzyma poziom godny NFZ czyli afera na miejscu 🙈

Ja jestem zapisana na nfz u lekarza który ma super opinie, ale przychodnia.... Byłam pobrać krew na pappe. Pokój zabiegowy to była kanciapa z małym stoliczkiem, krzesełkiem i komputerem z lat 90. Na zapleczu tego pokoju kozetka i mnóstwo gratów. Siadłam na kozetce, pani podłożyła mi krzesło i rolkę papieru toaletowego pod rękę (tak!) i taką przedpotopową strzykawką próbowała mi pobrać krew, wbijała się chyba z 4 razy, aż w końcu podłożyła drugą rolkę pod ramię i poszło... Mam po tym traumę 🙈
 
reklama
Majonez sklepowy jest bezpieczny, nie ma się czego obawiać. Ja też nie czułam bólów brzucha a dziś cały czas czuje lekkie rozciąganie macicy. czytałam że różne bóle brzucha, rozciągania itp będzie czuć przez całą ciaze
 
Do góry