reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Właśnie to jest najgorsze ... Wczoraj okropnie się czułam ... Cały dzień byłam wypruta a po wypiciu glukozy było mi słabo i kręciło się w głowie ... Oczywiście wróciłam , zjadłam śniadanie i poszłam spać 🙈🙈🙈
Ja w pierwszej ciąży po wypiciu glukozy zwymiotowałam i musialam robić drugie podejście 😅 tego się chyba najbardziej boję, że znowu będzie tak samo 🙈
 
reklama
A z jakiej firmy bierzecie dziewczyny kwasy dha? Bo zastanawiam się czy nie zamówić sobie tym razem to:
 

Załączniki

  • Screenshot_20221221-115156_Pakiet Bezpieczestwa UPC.jpg
    Screenshot_20221221-115156_Pakiet Bezpieczestwa UPC.jpg
    211,2 KB · Wyświetleń: 22
Ja też zaczynam czuć plecy, najbardziej wieczorem. Brzuch też zaczyna wystawać, choć to dość wcześnie 😓 ale z kolejna ciąża to chyba szybciej widać niestety. Mam stres przez jutrzejszą wizytą. Najpierw się cieszyłam,że się uspokoję przed Świętami, a teraz się znów martwię, że jak coś wyjdzie to akurat na Święta.. No ale staram się nie wariować..
Ja też jutro wizytuję, jeszcze bez stresu ale jutro jak zawsze pojadę maksymalnie poschizowana 🙈
 
Czesc dziewczyny, ja tez co do erotycznych I mocno porabanych to u mnie na porzadku dziennym 😄 ostatnio to bylo tak intesywne ze obudzil mnie orgazm 🤣🤣🤣🤣 naprawdę...bylam w szoku 🤭 mezu juz wolne sobie zrobil wiec troche mi ogarniac pomaga , bo dzis za porzadku sie wzielam , co do mdlosci sa nadal ale juz nie tak tragiczne :) mylan ostanio okno to mnie wszyscy wyzwali i siostra ma mi przyjechac pomyc reszte 😏 prania full...wszystkiego duzo ...alr po malutku zaczne rzezbic ..na święta idziemy do tesciow wiec tylko , robie 3 rzeczy wiec jakos to pojdzie , a jutro jeszcze po reszte prezentow jedziemy...ja wizytuje dopiero 30...i tak mi sie wlecze...I to prenatalne wiec stres max .. 😬😬😬

U mnie tez juz brzuchol wbijaa. .wgl taka zalana jestem mam wrazenie i nie podobam sie sobie 😑 widze jak cialo sie juz zmienia...ale wrócimy jeszcze do formy ❤💪💪

Kciuki za wizyty!
 
reklama
Hej dziewczyny! Ostatnio miałam tak bardzo napięty grafik że nie miałam czasu sprawdzić forum. 😅

Wczoraj wylądowaliśmy w Polsce, przyjechaliśmy odwiedzić rodzinę na święta.
Z tym pojawiła się moja schiza na temat podróżowania samolotem w pierwszym trymestrze. Jedni mówią że jest to bezpieczne, drudzy z kolei że niebezpieczne dla bobasa. Zaryzykowaliśmy z racji że bilety zamawialiśmy zanim dowiedzieliśmy się o ciąży i nie były tanie niestety i to będą nasze pierwsze święta w Polsce z rodziną od 2015 roku.. lot trwał dwie godziny czułam się w miarę dobrze, brzuch mnie trochę bolał cały dzień ale wiem że to ze stresu, za to mdłości mi ustały - to chyba też ze stresu 😅

Powiedzcie proszę czy macie jakieś doświadczenia z lataniem samolotem na tak wczesnym etapie ciąży.
Troszkę się martwię czy to podróżowanie nie będzie miało wpływu na ciążę (9+5tydzien)
 
Do góry