reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Oj to nie zazdroszczę nocy, ale trzeba się cieszyć bo obiawy wskazują że wszystko jest w najlepszym porządku 😃, u mnie w nocy tylko sny tak erotyczne że aż wstyd opowiadać, wydaje mi się że co noc zdradzam męża hehehe 😂😂😂
Boże!!! Mam to samo!!! Praktycznie co noc erotyki. Generalnie śnią mi się bardzo często ludzie, których już nie ma w moim życiu. Nie wiem co z tym moim mózgiem, czy tam hormonami😅
 
Ostatnia edycja:
Ja też zaczynam czuć plecy, najbardziej wieczorem. Brzuch też zaczyna wystawać, choć to dość wcześnie 😓 ale z kolejna ciąża to chyba szybciej widać niestety. Mam stres przez jutrzejszą wizytą. Najpierw się cieszyłam,że się uspokoję przed Świętami, a teraz się znów martwię, że jak coś wyjdzie to akurat na Święta.. No ale staram się nie wariować..
 
Boże!!! Mam to samo!!! Praktycznie co noc erotyki, raz perfidnie zdradzałam we śnie meza z byłym, a rano jak się obudziłam to miałam wyrzuty sumienia! Gdzie w realnym życiu ten człowiek jest dla mnie absolutnie nieistotny. Generalnie śnią mi się ludzie, których już nie ma w moim życiu, bardzo bardzo często. Nie wiem co z tym moim mózgiem, czy tam hormonami😅
hej takie psikusy ponoć robi progesteron przetrwamy!
 
Ja też zaczynam czuć plecy, najbardziej wieczorem. Brzuch też zaczyna wystawać, choć to dość wcześnie 😓 ale z kolejna ciąża to chyba szybciej widać niestety. Mam stres przez jutrzejszą wizytą. Najpierw się cieszyłam,że się uspokoję przed Świętami, a teraz się znów martwię, że jak coś wyjdzie to akurat na Święta.. No ale staram się nie wariować..
Też już myślę tylko o wizycie jutro.
 
Dziewczyny które miały juz pobierana krew do pappa jak to wygląda? Czy tylko wchodzi się na pobranie krwi i tyle? Jest jakaś rozmowa? Trochę mnie to stresuje ..
Tak ja miałam normalnie
Bóle krzyża mi dziś dokuczają tez macie?bo ból brzucha to już traktuje jak normę
Mam tak od wyjścia ze szpitala ☹️ no tak mnie bolą że boję się że znów rwa mnie dopadnie 😭
Ja też zaczynam czuć plecy, najbardziej wieczorem. Brzuch też zaczyna wystawać, choć to dość wcześnie 😓 ale z kolejna ciąża to chyba szybciej widać niestety. Mam stres przez jutrzejszą wizytą. Najpierw się cieszyłam,że się uspokoję przed Świętami, a teraz się znów martwię, że jak coś wyjdzie to akurat na Święta.. No ale staram się nie wariować..
Też mam takie obawy że jeśli coś będzie nie tak to święta spędzę w szpitalu 😭
 
Ja też zaczynam czuć plecy, najbardziej wieczorem. Brzuch też zaczyna wystawać, choć to dość wcześnie 😓 ale z kolejna ciąża to chyba szybciej widać niestety. Mam stres przez jutrzejszą wizytą. Najpierw się cieszyłam,że się uspokoję przed Świętami, a teraz się znów martwię, że jak coś wyjdzie to akurat na Święta.. No ale staram się nie wariować..
będę trzymać kciuki za wizytę, za wszystkie Wasze wizyty;)u mnie z ostatniej dobre wieści, 9 tydzień i 1 dzień, dzidziuś 2,43 i widziałam bijące serduszko, ruszające się łapeczki...szczęście;)brzuszek mam taki jak w pierwszej ciąży w 6tym miesiącu, musiałam ubrać ostatnio do pracy kieckę ciążową, jestem w szoku...ale ciesze się bardzo
 
reklama
Do góry