reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Kurde, jak mnie plecy bolą, pewnie promieniuje od brzucha + jeszcze od pewnego czasu kość ogonowa 😱 A to początek przecież. O bólu kości ogonowej to ja czytałam, że może się pojawić na późniejszym etapie 🤷🏻‍♀️

edit. Ja też już noszę legginsy i spodnie ciążowe, bo już w nic się nie mieściłam. 🤷🏻‍♀️ Przytyłam, bo też ciągle jem 🙄
 
reklama
W lidlu mają fajne jegginsy. Popatrz na stronie. Ja kiedyś kupiłam i teraz je noszę, te moje maja trochę wyższy stan ale nie są ciasne ma brzuchu, a wieczorami (zwłaszcza wieczorami) mnie tak wywala, ze szok. Mimo, ze nosze rozmiar xs-s. To wieczorem jestem tak zagazowana, ze tragedia. Szczerze to nie nosze jeansów już prawie miesiąc, bo jakieś ciasne mi się wydawały 🙈
Ja to samo, ten sam rozmiar. Mam już brzuch, w dużej mierze z gazów ale tez ciążowy i w jeansach mi po prostu nie wygodnie. Czasem ubiorę ale guzik na gumkę zapinam 🙈
 
Ja noszę ciążowe i są super 🙈 z Sinsay zamówiłam i ja jestem zadowolona 🙂 jak jest koszulka to nie widać że ciążowe, brzuch odpoczywa, mi nie prześwitują i nie były drogie z tego co pamiętam, 60zl?
Aha te ciążowe są zupełnie inne niż te za paręnaście ziko też Sinsay bo je tez mam. Są z grubszego materiału, takiego normalnego jak leginsy 🙂 a materiał na brzuchu przynajmniej u mnie normalnie przylega a nie ma żadnej gumki uciskającej. Ideal 🙈

 
Dziewczyny czy polecicie mi jakieś legginsy jeszcze nie ciążowe. Takie porządne, żeby nie prześwitywały, ale też żeby nie kosztowały więcej niż 100/150 zł.
Jelita mnie tak bolą, że nie ma opcji na założenie spodni. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale było cieplej to sukienki nosiłam 🤦🏽‍♀️
Ja kupuje w hm do spoko i nie za miliony
 
Hej, u mnie też od kilku dni zima w pełni. Wczoraj byłam na zakupach to już było ciężko na drogach, a dziś nasypało jeszcze więcej. Mąż nawet wczoraj po okolicy na nartach biegowych sobie jeździł 😂
Ja w poniedziałek idę na badania krwi na czczo i już się zastanawiam, jak to przeżyję. Bez śniadania mam takie mdłości, że ledwo funkcjonuję. Przed świętami czeka mnie jeszcze wizyta u mojego prowadzącego i kolejne pobranie krwi (do Pappa).

Miłego dnia dziewczyny.
Też mam takie mdłości zanim cokolwiek zjem a dziś pielęgniarka przyszła o 10 z pytaniem czy śniadanie jadłam bo ma dla mnie tabletkę na czczo 🤦 jak ja miałam wytrzymać od 5 😱
Super, że jestes z Krakowa, na dalszym etapie będzie można coś się pokonsultować a propos szpitali ;-) u nas to samo z parkingiem, mimo że mieszkam w centrum to auto tak zasypane, że go nie widać ;-)


Ja polecam zapakować sobie coś do jedzenia do torebki, mnie ratują musy takie pakowane do wyciśnięcia, ostatnio po badaniach wypiłam 4 i było lepiej 🤣 a też łatwo się je otwiera, nie marzną tak szybko jak bułka i jakoś to jest ;-)
Ja mam obok laboratorium świetny bar więc zawsze do nich wstępuje bo świeże bułeczki 🙈😁
Dziewczyny czy polecicie mi jakieś legginsy jeszcze nie ciążowe. Takie porządne, żeby nie prześwitywały, ale też żeby nie kosztowały więcej niż 100/150 zł.
Jelita mnie tak bolą, że nie ma opcji na założenie spodni. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale było cieplej to sukienki nosiłam 🤦🏽‍♀️
Ja spodni też już nosić nie mogę... Wczoraj mąż się pytał czemu sukienkę założyłam a ja do niego że to mnie chociaż nie ciśnie 😅 ja polecam leginsy bambusowe uwielbiam je bo są mięciutkie i nie cisną... Choc ostatnio kupiłam prazkowane i mają super pas wysoki i mega wygodne
 
Dziewczyny, wiecie co ? Kiedyś czasami wkładałam do lodówki połówkę cytryny, żeby pochłaniała zapachy. Jako, że teraz lodówka mnie przeraża i obrzydza niewyobrażalnie mocno to wzielam cała cytrynę. Pokroiłam na 4 kawałki i na każda półkę położyłam po kawałku. Wiecie jaki efekt ? Kuzwa zaden 😭😂😂😂 na te ciążowe smrody chyba nie ma rady 😅😅😅
Ja polecam wysypać mielona kawę na talerz i włożyć na półkę u mnie działa cuda 😉 no i pokaże Wam jaki kolos mnie wczoraj pokonał 🙈 wiem nie jest idealny bo dopiero od niedawna piekę torty a to mój pierwszy dwupiętrowy i chyba na razie ostatni 😱
 

Załączniki

  • received_1341898876560331.jpeg
    received_1341898876560331.jpeg
    172,6 KB · Wyświetleń: 78
Ja polecam wysypać mielona kawę na talerz i włożyć na półkę u mnie działa cuda 😉 no i pokaże Wam jaki kolos mnie wczoraj pokonał 🙈 wiem nie jest idealny bo dopiero od niedawna piekę torty a to mój pierwszy dwupiętrowy i chyba na razie ostatni 😱
piękny jest 🥰 ja ostatnio dałam za dużo barwnika do dipu i tort na roczek mojej córki wyglądał jakby się wykrwawiał 😂🫣 przy moim twój to by wygrał mistrzostwa cukiernicze 🤩
 
Zgłaszam się po wizycie. Według USG termin wskoczył na 10 lipca, ale to zmiana tylko jednego dnia 😀. Poza tym Pani doktor nie miała zastrzeżeń. Serduszko słuchałam, bije 160/min. A moje maleństwo ma już prawie 4 centymetry :)
Kolejna wizyta za 4 tygodnie, ale po drodze 28 grudnia prenetalne jeszcze :)
 

Załączniki

  • 20221217_135339.jpg
    20221217_135339.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 57
reklama
piękny jest 🥰 ja ostatnio dałam za dużo barwnika do dipu i tort na roczek mojej córki wyglądał jakby się wykrwawiał 😂🫣 przy moim twój to by wygrał mistrzostwa cukiernicze 🤩
O ja jeden robiłam niebieski z czerwonym dripem z psim patrolem dla dziecka to mąż powiedział że bardzo krwawy mi wyszedł 🤣🤣🤣
Zgłaszam się po wizycie. Według USG termin wskoczył na 10 lipca, ale to zmiana tylko jednego dnia 😀. Poza tym Pani doktor nie miała zastrzeżeń. Serduszko słuchałam, bije 160/min. A moje maleństwo ma już prawie 4 centymetry :)
Kolejna wizyta za 4 tygodnie, ale po drodze 28 grudnia prenetalne jeszcze :)
Super wieści 😍 ja wczoraj widziałam moje beibi i dziś mi już tęskno za tym widokiem 🙈 ale moja Pani dr pisała że w poniedziałek ma dyżur to przed wyjściem mnie jeszcze zbada to liczę na szybkie USG 😁 ten widok jest obłędny jak już machają tymi rączkami i nóżkami
 
Do góry