reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A po domu nosze dresy albo leginsy. Polecam wybrać się do jakiegoś fajnego lumpeksu. Mam stamtąd kilka par w stanie idealnym.
a to ja spodnie ciążowe poprzednio na lumpie kupowałam, ale i tak wolałam legginsy. Teraz chodzę w zwykłych legginsach z sinsay za 12 zł, ale prześwitują więc potrzebuje coś bardziej ‚wyjściowego’ 😂
 
Dziewczyny, wiecie co ? Kiedyś czasami wkładałam do lodówki połówkę cytryny, żeby pochłaniała zapachy. Jako, że teraz lodówka mnie przeraża i obrzydza niewyobrażalnie mocno to wzielam cała cytrynę. Pokroiłam na 4 kawałki i na każda półkę położyłam po kawałku. Wiecie jaki efekt ? Kuzwa zaden 😭😂😂😂 na te ciążowe smrody chyba nie ma rady 😅😅😅
 
Przepraszam Kochana Cie bardzo nie chciałam przykrości, miałam tylko na myśli to ze okres mi jakby zanikał, plamienia pomiędzy itd wiec myślałam ze mój organizm już do wcześniej menopauzy się szykuje a to niespodzianka ciąża.
Kochana nie zrobiłaś mi przykrości 🙂 Chodziło mi o to że przykro się czyta takie rzeczy. Babciami to my będziemy na emeryturze teraz jesteśmy młode laski.
 
Dziewczyny czy polecicie mi jakieś legginsy jeszcze nie ciążowe. Takie porządne, żeby nie prześwitywały, ale też żeby nie kosztowały więcej niż 100/150 zł.
Jelita mnie tak bolą, że nie ma opcji na założenie spodni. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale było cieplej to sukienki nosiłam 🤦🏽‍♀️
Z takich tańszych mi się sprawdzają zwykłe z decathlonu.
 
Ja polecam zapakować sobie coś do jedzenia do torebki, mnie ratują musy takie pakowane do wyciśnięcia, ostatnio po badaniach wypiłam 4 i było lepiej 🤣 a też łatwo się je otwiera, nie marzną tak szybko jak bułka i jakoś to jest ;-)
Ja bez tego teraz nie funkcjonuje 😆 jeśli gdzieś wychodzę na dłużej biorę przekąskę bo głód nie daje żyć. Ja dziś od rana na zakupach a wieczorem czeka mnie impreza że znajomymi... Niestety nie wypada aby mnie nie było musze wiec jakoś przetrwac😁😄 chociaz po takim dniu w biegu juz nie jestem taka energiczna..
 
Kurcze jakoś przykro mi się czyta to co napisałaś 😔 Jesteśmy ten sam rocznik wiek to tylko liczby. No ale fakt jest taki, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja jestem po 6 stratach i dzieci ziemskich nie mam więc mam inne podejście. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam nie było to moim zamiarem.
Mój punkt 46 lat to już powinnam też zostać babcią 🤣🤣🤣🤣
Kiedyś krakałam do syna chcesz braciszka albo siostrzyczkę i masz babo placek usłyszał i ktoś siedzi w brzuszku 🤣🤣🤣🤣 Syn świetnie do tego podchodzi bo rok 2023 będzie mega ciekawy z jego nową szkołą i powiększeniem się rodziny 🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny czy polecicie mi jakieś legginsy jeszcze nie ciążowe. Takie porządne, żeby nie prześwitywały, ale też żeby nie kosztowały więcej niż 100/150 zł.
Jelita mnie tak bolą, że nie ma opcji na założenie spodni. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale było cieplej to sukienki nosiłam 🤦🏽‍♀️
Ja noszę ciążowe i są super 🙈 z Sinsay zamówiłam i ja jestem zadowolona 🙂 jak jest koszulka to nie widać że ciążowe, brzuch odpoczywa, mi nie prześwitują i nie były drogie z tego co pamiętam, 60zl?
 
Do góry