reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Kurcze jakoś przykro mi się czyta to co napisałaś 😔 Jesteśmy ten sam rocznik wiek to tylko liczby. No ale fakt jest taki, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja jestem po 6 stratach i dzieci ziemskich nie mam więc mam inne podejście. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam nie było to moim zamiarem.
Przepraszam Kochana Cie bardzo nie chciałam przykrości, miałam tylko na myśli to ze okres mi jakby zanikał, plamienia pomiędzy itd wiec myślałam ze mój organizm już do wcześniej menopauzy się szykuje a to niespodzianka ciąża.
 
reklama
Ja w ogóle mam jakiś problem z mówieniem, niby cała rodzina już wie, ale żeby tak powiedzieć znajomym albo w pracy.... Nie wiem dlaczego, ale to dla mnie straszny stres i w kółko odkładam na później ;-)
mnie się totalnie nie spieszy w tej ciąży do mówienia. Mąż chciał powiedzieć w wigilie, ale moi rodzice i siostra wiedzą, a jego rodzina zrobi z tego powód do plotek i sensacji. Także nie potrzeba nam takich reakcji. Myśleliśmy o dniu babci i dziadka, ale wtedy nas nie będzie, więc pewnie powiem dopiero po powrocie 25.01 albo 30.01 po wizycie- to będzie prawie 16 tc.
Mój mąż się śmieje, że mu to nie robi i możemy powiedzieć jak już się urodzi 😂

P.S. Nie wiem czy wszystkie są świadome, ale pierwszy trymestr trwa 14 tygodni (do 13+6) 😛 zauważyłam że wiele osób (w tym ja kiedyś) myślą że 12 😉
 
Super, że jestes z Krakowa, na dalszym etapie będzie można coś się pokonsultować a propos szpitali ;-) u nas to samo z parkingiem, mimo że mieszkam w centrum to auto tak zasypane, że go nie widać ;-)


Ja polecam zapakować sobie coś do jedzenia do torebki, mnie ratują musy takie pakowane do wyciśnięcia, ostatnio po badaniach wypiłam 4 i było lepiej 🤣 a też łatwo się je otwiera, nie marzną tak szybko jak bułka i jakoś to jest ;-)
Super, ja też bliżej centrum to może nawet na jakieś spacery się uda kiedyś wybrać 😅.

Ja na szczęście mam blisko do mieszkania od punktu pobierania badań, także mogę szybko wrócić i zjeść ☺️.

My mówimy na święta. Będzie i tak widać, więc wolę powiedzieć już sama niż mają mnie obgadywać😅. Ale gdybym mogła to bym odwlekała. Jakoś stresuje mnie to bardzo.
 
mnie się totalnie nie spieszy w tej ciąży do mówienia. Mąż chciał powiedzieć w wigilie, ale moi rodzice i siostra wiedzą, a jego rodzina zrobi z tego powód do plotek i sensacji. Także nie potrzeba nam takich reakcji. Myśleliśmy o dniu babci i dziadka, ale wtedy nas nie będzie, więc pewnie powiem dopiero po powrocie 25.01 albo 30.01 po wizycie- to będzie prawie 16 tc.
Mój mąż się śmieje, że mu to nie robi i możemy powiedzieć jak już się urodzi 😂

P.S. Nie wiem czy wszystkie są świadome, ale pierwszy trymestr trwa 14 tygodni (do 13+6) 😛 zauważyłam że wiele osób (w tym ja kiedyś) myślą że 12 😉
A mnie się wydawało, że do końca 13 czyli 13+ ;-)
 
ja w poprzedniej ciąży też. Cieszyłam się, że pierwszy trymestr się kończy, wchodzę w aplikacje a tam pokazuje mi że nie 😂 wtedy zaczęłam czytać i taka słaba niespodzianka 🤦🏽‍♀️

To może dlatego też mówi się, ze zazwyczaj mdłości i wymioty ustępują koło 14, a nie 12stego tygodnia, bo wtedy beta przestaje już tak przyrastac i jej poziom stopniowo zaczyna spadac
 
Dziewczyny czy polecicie mi jakieś legginsy jeszcze nie ciążowe. Takie porządne, żeby nie prześwitywały, ale też żeby nie kosztowały więcej niż 100/150 zł.
Jelita mnie tak bolą, że nie ma opcji na założenie spodni. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale było cieplej to sukienki nosiłam 🤦🏽‍♀️
 
reklama
Dziewczyny czy polecicie mi jakieś legginsy jeszcze nie ciążowe. Takie porządne, żeby nie prześwitywały, ale też żeby nie kosztowały więcej niż 100/150 zł.
Jelita mnie tak bolą, że nie ma opcji na założenie spodni. W poprzedniej ciąży też tak miałam, ale było cieplej to sukienki nosiłam 🤦🏽‍♀️

W lidlu mają fajne jegginsy. Popatrz na stronie. Ja kiedyś kupiłam i teraz je noszę, te moje maja trochę wyższy stan ale nie są ciasne ma brzuchu, a wieczorami (zwłaszcza wieczorami) mnie tak wywala, ze szok. Mimo, ze nosze rozmiar xs-s. To wieczorem jestem tak zagazowana, ze tragedia. Szczerze to nie nosze jeansów już prawie miesiąc, bo jakieś ciasne mi się wydawały 🙈
 
Do góry