reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ej dziewczyny, bo ja jestem kompletnie zielona ...
Niby mam umówione prenatalne 30.12
Ale czy ja mam wcześniej iść oddać krew do badania i z tym na USG przyjść ? Nikt mi nic nie powiedział. Poprostu się zapisałam na prenatalne ... 🥺🥺🥺🥺
zadzwoń do przychodni w której będzie badanie. Różnie to wyglada, czasami jednego dnia robią wszystko, a czasami innego dnia krew i usg 😊
 
reklama
Ja mam prenatalne 02.01.2023 i teraz 19 ego idę pobrać krew na pappe i z tym wynikiem idę do lekarza genetyka . Moja Pani prowadząca tłumaczyła mi , ze lekarz po zmierzeniu wszystkiego wpisuje tez te dane z krwi i wyskakuje mu ryzyko. Oglądałam filmik na mamaginekolog z tego ,,programu do ryzyka,, :) polecam wiele rozjasnia
 
Ej dziewczyny, bo ja jestem kompletnie zielona ...
Niby mam umówione prenatalne 30.12
Ale czy ja mam wcześniej iść oddać krew do badania i z tym na USG przyjść ? Nikt mi nic nie powiedział. Poprostu się zapisałam na prenatalne ... 🥺🥺🥺🥺
Ja też na razie zapisałam się tylko na USG... W poprzedniej ciąży pappa miałam pobierane w dniu USG i teraz też tak chcę bo lekarz na USG pyta czy chcemy robić test czy nie
Co ja dzisiaj przeżyłam... 🥺 kolejny dzień z rzędu tak wymiotuje, że głowa mała. Dwa razy zrobiło mi się ciemno przed oczami i głowa zaczęła boleć, a dodatkowo sama z 2 letnia córką w domu byłam. Napisałam do mojej ginekolog i kazała mi przyjechać do szpitala, dobrze ze ma dyżur dzisiaj to jakoś bezpieczniej się czuję. Stwierdzila odwodnienie, więc leżę właśnie pod kroplówką 🥺 na jedzenie nawet patrzeć nie mogę 😥 z dobrych wiadomości z dzidzią wszystko jest dobrze ☺ przejrzalam Wasze wiadomości i gratuluję wszystkim udanych wizyt, piękne zdjęcia 😍 będę Was podczytywac, ale odezwę się jak troszkę dojdę do siebie ☺ a to mój bobo 😍
Trzymaj się Kochana ❤️ dobrze że pojechałaś... Moja znajoma w pierwszej ciąży tak wymiotowała przez 6msc że codziennie musiała jeździć na kroplówki 😢 o ys szybko doszła do siebie 🙂
 
Ja też na razie zapisałam się tylko na USG... W poprzedniej ciąży pappa miałam pobierane w dniu USG i teraz też tak chcę bo lekarz na USG pyta czy chcemy robić test czy nie

Trzymaj się Kochana ❤️ dobrze że pojechałaś... Moja znajoma w pierwszej ciąży tak wymiotowała przez 6msc że codziennie musiała jeździć na kroplówki 😢 o ys szybko doszła do siebie 🙂
W sumie dokładnie zapisałam się na USG I trymestru (test podwójny)

Czyli chyba będę miała odrazu ten test papa? Dobrze to rozumiem?

Jestem w pierwszej ciąży dla mnie to czarny magia
 
Co ja dzisiaj przeżyłam... 🥺 kolejny dzień z rzędu tak wymiotuje, że głowa mała. Dwa razy zrobiło mi się ciemno przed oczami i głowa zaczęła boleć, a dodatkowo sama z 2 letnia córką w domu byłam. Napisałam do mojej ginekolog i kazała mi przyjechać do szpitala, dobrze ze ma dyżur dzisiaj to jakoś bezpieczniej się czuję. Stwierdzila odwodnienie, więc leżę właśnie pod kroplówką 🥺 na jedzenie nawet patrzeć nie mogę 😥 z dobrych wiadomości z dzidzią wszystko jest dobrze ☺ przejrzalam Wasze wiadomości i gratuluję wszystkim udanych wizyt, piękne zdjęcia 😍 będę Was podczytywac, ale odezwę się jak troszkę dojdę do siebie ☺ a to mój bobo 😍
Trzymam kciuki żeby samopoczucie było coraz lepsze .
 
reklama
Do góry