reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jak już pisałam to jakiś czas temu... Po 8msc ciągłej korespondencji człowiek się ze sobą zżywa... Fakt na grupie na FB są nasze dane imię i nazwisko ale jest też łatwa weryfikacja... Ktoś się nie udziela to dziękuję do widzenia... Czytać o kimś można właśnie na takich forach a nie na prywatnych grupach gdzie dorosłe kobiety chcą się wymieniać doświadczeniami 🤷 jeśli ktoś ma obawy przed ujawnieniem tożsamości zawsze można założyć fikcyjne konto ale uwierzcie mi jestem na grupie którą założyliśmy równo 7lat temu i tak jak pisałam jesteśmy już jak rodzina i dużo zna się już w realu mi się udało poznać dziewczyny mieszkające najbliżej mnie i z jedną dziewczyną spotkałam się gdy przyleciała do rodziny z Irlandii... Więc takie kontakty naprawdę warto pielęgnować ale to oczywiście tylko moja propozycja żeby nie było 😉 tutaj każdy może nas czytać i oglądać zdjęcia które wstawiamy a tak jak napisała xoxo ktoś pod wpływem emocji może nieświadome ujawnić swoje dane 🤷 jeśli faktycznie można tu zrobić grupę zamkniętą to jestem za 😉 i taka edycja listy porodów znacznie by ułatwiła pracę 😁
 
reklama
A dziewczyny czy zwracacie uwagę na to w jakiej pozycji śpicie? W sensie czy myślicie że to źle spać na brzuchu? Kurcze jakoś tak mi zawsze było najwygodniej ... 🙄 Jak pomyślę jak przeszłam pierwszą ciążę bez rozkminy a teraz wszystko analizuje 🙈
Właśnie się dzisiaj nad tym zastanawiałam, na razie śpię lekko bokiem i na brzuchu. Piersi zaczynają już dokuczać więc pewnie zaraz zmienię pozycje🙃
 
Hej dziewczyny! Wow, jakie zabójcze tempo dzisiaj macie :-D Wszystkie nowe kobietki witam i gratuluję. A za te, które dziś wizytują trzymam kciuki ❤️ Ja znów dzisiaj miałam beznadziejną noc i tylko się kręciłam w łóżku. Efekt: jestem niewyspana 🙄 Mnie się śniło, że chciałam powiedzieć koleżance o ciąży, ale zaginęło mi usg i tak go szukałam, szukałam.. 😂😂 I zaczynają mi się mdłości. Czasem wyglądam dziwnie jak się w miejscu publicznym zatrzymuję, bo mnie zemdli i przykładam rękę do buzi, jakbym miała się zaraz porzygać 😂 Jestem za taką lub taką formą grupy, choć nie wiem czy nie lepiej odczekać - ja jeszcze nie widziałam serduszka, nastawiam się, że będzie dobrze, ale różnie to bywa.. same najlepiej o tym wiecie.. Ale potem jeszcze chętniej Was bliżej poznam i mam nadzieję, że będziemy długo utrzymywać kontakty, coś na miarę doświadczeń Anuszki. 😉
 
A dziewczyny czy zwracacie uwagę na to w jakiej pozycji śpicie? W sensie czy myślicie że to źle spać na brzuchu? Kurcze jakoś tak mi zawsze było najwygodniej ... 🙄 Jak pomyślę jak przeszłam pierwszą ciążę bez rozkminy a teraz wszystko analizuje 🙈
Ja mam tyłozgiecie i jak byłam na wizycie na początku 5 tyg to mi lekarz powiedział abym unikała spania na wznak tylko na bokach a jeszcze lepiej na brzuchu przynajmniej w tych pierwszych tygodniach ciąży. Teraz jak będę to się dopytam do kiedy
 
Cześć Dziewczyny, ja tez nie nadarzam już ;-) jeśli chodzi o grupę na fb to musiałaby być taka, żeby nie było widać, ze w niej jestem i się udzielam…. Mam pasierba z problemami i on nie wie nic o ciąży i póki nie będziemy zmuszeni brzuchem narazie mu nie mówimy…. Wiec póki co wole chyba tutaj się udzielać :-) a bliżej trzeciego trymestru można zrobić grupę na fb prywatna ;-) u mnie z usg termin wypada ma 4.07 :-) Surgeres, jak się czujesz? Jak pęcherz?
 
Ostatnia edycja:
Ja mam tyłozgiecie i jak byłam na wizycie na początku 5 tyg to mi lekarz powiedział abym unikała spania na wznak tylko na bokach a jeszcze lepiej na brzuchu przynajmniej w tych pierwszych tygodniach ciąży. Teraz jak będę to się dopytam do kiedy
Też mam tyłozgięcie, ale lekarz nic więcej oprócz tego że mam tylozgiecie nie powiedział. I nawet nie wiem czy to dobrze, czy źle...
Przeważnie zasypiam na lewym boku, ale od zawsze lubilam spać na plecach i często tak sie zdarza.
 
Hej, dzięki za odpowiedzi odnośnie tętna i ciśnienia. To chyba rzeczywiście normalne,że tętno wzrasta teraz i przyspiesza krążenie krwi. Zapytam o to jeszcze lekarza za dwa tygodnie.
Co do grupy, to też jestem za zamkniętą grupą na forum za jakiś czas. Na grupę na FB narazie się nie odważę bo też cenię sobie prywatność. Może pozniej się zżyjemy i będziemy się lepiej znać to może wtedy. Miłego popołudnia i udanych wizyty jeśli dziś macie. 🙂👍
 
A dziewczyny czy zwracacie uwagę na to w jakiej pozycji śpicie? W sensie czy myślicie że to źle spać na brzuchu? Kurcze jakoś tak mi zawsze było najwygodniej ... 🙄 Jak pomyślę jak przeszłam pierwszą ciążę bez rozkminy a teraz wszystko analizuje 🙈
Mi też jest najwygodniej na brzuchu i tak najczęściej zasypiam. Póki nie widać brzucha to ponoć nie ma z tym problemu. W nocy często zmieniam pozycje, jedynie na plecach raczej nie śpię ;)

Witam też nowe dziewczyny i gratuluję wszystkim.
 
reklama
Do góry