reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny ja już po wizycie. Dzisiaj 5+5. Jest pęcherzyk, zarodek i akcja serca. Termin na 22 lipiec 🥰 Milion badań mnie teraz czeka, w tym za 2 tygodnie już krzywa cukrowa, prenatalne przez moje wszystkie schorzenia i dziennik ciśnienia 😩 Ale jestem i tak przeszczęśliwa 😍
 

Załączniki

  • 3c4b9c4e-40c1-46e4-8d62-f4fbbb9ac3e2.jpeg
    3c4b9c4e-40c1-46e4-8d62-f4fbbb9ac3e2.jpeg
    39,3 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Hej dziewczyny 👋 trochę Was zaniedbałam ale ból brzucha tak mi dał w kość że byłam pewna najgorszego ☹️ rano dzwoniłam do mojej dr ale mówiła że ma już dziś komplet na dziś i dopiero na wtorek jak coś albo jak bardzo boli to szpital... Tego drugiego chce unikać jak ognia bo zbyt dużo tam znajomych i wszyscy zaraz by wiedzieli 🤦 na szczęście zadzwoniła w południe że przyjmie mnie między pacjentkami (ona naprawdę jest lekarzem z powołania ❤️) także o 18 jechałam jak na skazanie i powtarzałam sobie że co ma być to będzie trudno nic nie poradzę przecież... Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam bijące serduszko i piękny zarys rączek i nóżek 😍 dzidziulek ma już 2cm i według dzisiejszego USG wychodzi 8tc czyli przyspieszył ze wzrostem bo według ostatniego USG powinno być 7+5 😊 a brzuch boli od zalegającego kału więc muszę zwiększyć dawkę syropu i brać go na razie cały czas do następnej wizyty za 2tyg... Powiem Wam że najchętniej bym się co tydzień zapisywała na USG żeby mieć pewność że wszystko ok 🙈
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Dzisiaj 5+5. Jest pęcherzyk, zarodek i akcja serca. Termin na 22 lipiec 🥰 Milion badań mnie teraz czeka, w tym za 2 tygodnie już krzywa cukrowa, prenatalne przez moje wszystkie schorzenia i dziennik ciśnienia 😩 Ale jestem i tak przeszczęśliwa
Gratulacje ❤️ Jakie maleństwo.
Hej dziewczyny 👋 trochę Was zaniedbałam ale ból brzucha tak mi dał w kość że byłam pewna najgorszego ☹️ rano dzwoniłam do mojej dr ale mówiła że ma już dziś komplet na dziś i dopiero na wtorek jak coś albo jak bardzo boli to szpital... Tego drugiego chce unikać jak ognia bo zbyt dużo tam znajomych i wszyscy zaraz by wiedzieli 🤦 na szczęście zadzwoniła w południe że przyjmie mnie między pacjentkami (ona naprawdę jest lekarzem z powołania ❤️) także o 18 jechałam jak na skazanie i powtarzałam sobie że co ma być to będzie trudno nic nie poradzę przecież... Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam bijące serduszko i piękny zarys rączek i nóżek 😍 dzidziulek ma już 2cm i według dzisiejszego USG wychodzi 8tc czyli przyspieszył ze wzrostem bo według ostatniego USG powinno być 7+5 😊 a brzuch boli od zalegającego kału więc muszę zwiększyć dawkę syropu i brać go na razie cały czas do następnej wizyty za 2tyg... Powiem Wam że najchętniej bym się co tydzień zapisywała na USG żeby mieć pewność że wszystko ok 🙈
Gratulacje, cudowna wiadomość ❤️ Masz te rączki i nóżki uwiecznione na usg? ❤️ Pocieszasz mnie z tym brzuchem, bo dzisiaj ja miałam z nim dramat, ale na szczęście się wszystko wyciszyło. 😊 Ja też bym najchętniej co tydzień chodziła, dwa tygodnie to dla mnie taka męczarnia.. 😣
 
Gratulacje ❤️ Jakie maleństwo.

Gratulacje, cudowna wiadomość ❤️ Masz te rączki i nóżki uwiecznione na usg? ❤️ Pocieszasz mnie z tym brzuchem, bo dzisiaj ja miałam z nim dramat, ale na szczęście się wszystko wyciszyło. 😊 Ja też bym najchętniej co tydzień chodziła, dwa tygodnie to dla mnie taka męczarnia.. 😣
Mam zdjęcie ale jeszcze nie patrzyłam 🙈 uśpie młodą to wstawię jak to wygląda
 
Czy któraś z Was ma może wysokie tętno? Ja od wczoraj zauważyłam,że serce mi wali mocno i szybko, bez wyraźnej przyczyny. Teraz też tak zaczęłam się dziwnie czuć, serce kołatało mocno. Zmierzyłam ciśnienie i samo ciśnienie było w normie ale tętno 96. A tryb siedzący miałam przez cały dzień więc to nie wysiłkowe.
 
Dziewczyny ja już po wizycie. Dzisiaj 5+5. Jest pęcherzyk, zarodek i akcja serca. Termin na 22 lipiec 🥰 Milion badań mnie teraz czeka, w tym za 2 tygodnie już krzywa cukrowa, prenatalne przez moje wszystkie schorzenia i dziennik ciśnienia 😩 Ale jestem i tak przeszczęśliwa 😍

Hej dziewczyny 👋 trochę Was zaniedbałam ale ból brzucha tak mi dał w kość że byłam pewna najgorszego ☹️ rano dzwoniłam do mojej dr ale mówiła że ma już dziś komplet na dziś i dopiero na wtorek jak coś albo jak bardzo boli to szpital... Tego drugiego chce unikać jak ognia bo zbyt dużo tam znajomych i wszyscy zaraz by wiedzieli 🤦 na szczęście zadzwoniła w południe że przyjmie mnie między pacjentkami (ona naprawdę jest lekarzem z powołania ❤️) także o 18 jechałam jak na skazanie i powtarzałam sobie że co ma być to będzie trudno nic nie poradzę przecież... Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam bijące serduszko i piękny zarys rączek i nóżek 😍 dzidziulek ma już 2cm i według dzisiejszego USG wychodzi 8tc czyli przyspieszył ze wzrostem bo według ostatniego USG powinno być 7+5 😊 a brzuch boli od zalegającego kału więc muszę zwiększyć dawkę syropu i brać go na razie cały czas do następnej wizyty za 2tyg... Powiem Wam że najchętniej bym się co tydzień zapisywała na USG żeby mieć pewność że wszystko ok 🙈
Super, gratulacje
 
Czy któraś z Was ma może wysokie tętno? Ja od wczoraj zauważyłam,że serce mi wali mocno i szybko, bez wyraźnej przyczyny. Teraz też tak zaczęłam się dziwnie czuć, serce kołatało mocno. Zmierzyłam ciśnienie i samo ciśnienie było w normie ale tętno 96. A tryb siedzący miałam przez cały dzień więc to nie wysiłkowe.
Ja z reguły mam wysokie tętno i ciśnienie. Ale w razie już ponad normy ciśnienia mam pisać do lekarki i mam brać wtedy leki na nadciśnienie. Tętno mam podobne do Ciebie, ale lekarka nic mi nie gadała
 
Czy któraś z Was ma może wysokie tętno? Ja od wczoraj zauważyłam,że serce mi wali mocno i szybko, bez wyraźnej przyczyny. Teraz też tak zaczęłam się dziwnie czuć, serce kołatało mocno. Zmierzyłam ciśnienie i samo ciśnienie było w normie ale tętno 96. A tryb siedzący miałam przez cały dzień więc to nie wysiłkowe.
Ja mam, ale już przed ciążą stwierdzono u mnie tachykardię. Tętno w spoczynku nawet 110. Biorę Bisocard 2.5 i jestem pod kontrolą kardiologa 😉
 
reklama
To ja już jestem po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy na miejscu + widać pęcherzyk żółtkowy, ale ciężko na razie z uwidocznieniem czegoś więcej. A liczyłam już na serduszko 😒
Ginekolog miał problem, musiał trochę uciskać mi brzuch, ponoć ułożenie macicy niekorzystne dla dobrego obrazu.
No i nadal człowiek czeka w zawieszeniu..
Wiem, ale tak się nastawiłam, że zobaczę coś więcej ;)
Jestem umówiona na sprawdzenie serduszka 8.12, bo wtedy dopiero mój ginekolog wróci z urlopu. Ale coś sądzę, że umowie się do kogoś innego, bo nie wytrzymam tyle czasu.
Kochana, wiem, że się nastawiłaś na serduszko... Sama chciałabym zobaczyć serce mojego dziecka na przyszłej wizycie. Ważne, że jak na razie wszystko się rozwija prawidłowo, idź do innego lekarza, jeśli nie dasz rady wytrzymać 2 tygodni :) będzie dobrze 🍀
Czy któraś z Was ma może wysokie tętno? Ja od wczoraj zauważyłam,że serce mi wali mocno i szybko, bez wyraźnej przyczyny. Teraz też tak zaczęłam się dziwnie czuć, serce kołatało mocno. Zmierzyłam ciśnienie i samo ciśnienie było w normie ale tętno 96. A tryb siedzący miałam przez cały dzień więc to nie wysiłkowe.
Ja dwa dni temu mierzyłam ciśnienie i podobnie jak u Ciebie ciśnienie w normie a puls prawie 90...
 
Do góry