reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Jej a ja dziś obudziłam się z bólem kręgosłupa w środkowej części. Nie wiem o co chodzi, bo nie spałam jakoś źle,ale od kilku dni biorę do spania wyższą poduszkę ponieważ mam problem z zatokami z nocy. Może więc to przez to. Ledwo chodzę, nie mówiąc już o schylaniu czy innych czynnościach. Nigdy nie miałam takiego bólu w tej części kręgosłupa 😱 co za życie..nie dość że mdłości, moje chore zatoki, chore dziecko w domu że mną to jeszcze teraz kręgosłup odmawia posłuszeństwa 🙈
 
Ja też mam plus ból piersi, ale wczoraj piersi mniej mnie bolały i też już miałam doła że na bank znikają objawy 🙈 czasem mnie mdli ale nie za często. Nie odrzuciło mnie od jedzenia ani kawy...24 mam kolejna wizytę i już czekam jak na szpilkach
Ja mam wizytę 29.11, ale mam nadzieję, że zadzwonią do mnie, że termin wcześniejszy się zwolnił. Nie wiem jak tak długo wytrzymam.
W tej ciąży też nie odrzuciło mnie od kawy i to mnie cieszy. Jednego dnia nie mam ochoty na jedzenie, a następnego dnia ciągle bym jadła. Piersi mnie bolą różnie.. najbardziej odczuwam, że są cięższe i bolą przy dotyku wieczorem.
Ktoś pisał o dreszczach - mi było bardzo zimno, a po chwili gorąco w pierwszych dniach po zagnieżdżeniu, jak bhcg zaczęło się wydzielać.
I tak jak większość z Was, wieczorem już padam, najczęściej mnie ścina tak około 21.
Powodzenia na wizytach 🍀
 
Jej a ja dziś obudziłam się z bólem kręgosłupa w środkowej części. Nie wiem o co chodzi, bo nie spałam jakoś źle,ale od kilku dni biorę do spania wyższą poduszkę ponieważ mam problem z zatokami z nocy. Może więc to przez to. Ledwo chodzę, nie mówiąc już o schylaniu czy innych czynnościach. Nigdy nie miałam takiego bólu w tej części kręgosłupa 😱 co za życie..nie dość że mdłości, moje chore zatoki, chore dziecko w domu że mną to jeszcze teraz kręgosłup odmawia posłuszeństwa 🙈
To jedna z dolegliwości ciąży 😀 ja zanim zrobiłam test to bolały mnie właśnie plecy/lędźwie. Czytałam o tym i to jest działanie hormonów. Więzadła się luzują i szykują pod wzrost ciężaru.
 
Ja mam wizytę 29.11, ale mam nadzieję, że zadzwonią do mnie, że termin wcześniejszy się zwolnił. Nie wiem jak tak długo wytrzymam.
W tej ciąży też nie odrzuciło mnie od kawy i to mnie cieszy. Jednego dnia nie mam ochoty na jedzenie, a następnego dnia ciągle bym jadła. Piersi mnie bolą różnie.. najbardziej odczuwam, że są cięższe i bolą przy dotyku wieczorem.
Ktoś pisał o dreszczach - mi było bardzo zimno, a po chwili gorąco w pierwszych dniach po zagnieżdżeniu, jak bhcg zaczęło się wydzielać.
I tak jak większość z Was, wieczorem już padam, najczęściej mnie ścina tak około 21.
Powodzenia na wizytach 🍀
Mam tak samo. Tylko dodatkowo boli kręgosłup🙈
 
To jedna z dolegliwości ciąży 😀 ja zanim zrobiłam test to bolały mnie właśnie plecy/lędźwie. Czytałam o tym i to jest działanie hormonów. Więzadła się luzują i szykują pod wzrost ciężaru.
kurcze, czytałam o tym,ale nie sądziłam,że na tak wczesnym etapie mogą się dziać już takie rzeczy. Ale jak piszecie,że Was też bolał/boli kręgosłup to jest coś na rzeczy.
 
Przy okazji badań robiłam betę - z 928.3 wskoczyła na 2037 ❤️ Martwi mnie jednak wynik TSH - 2.93 :/ Czytałam, że powinien być poniżej 2.5 w pierwszym trymestrze. W widełkach jest w normie.
 
Ja z kręgosłupem już przed ciążą miałam problemy ale teraz męczy mnie noga 😭 mam problemy z rwą kulszową i prawa noga mnie zawsze przez to ciągła... W pierwszej ciąży łapały mnie w niej takie skurcze że w nocy aż piszczałam 😢 teraz nie jest tak źle ale boli strasznie przed zaśnięciem
 
reklama
Hej, obserwuje z ukrycia ale chciałam się nieśmiało przywitać. Termin z om 17 lipca, ale mam długie cykle więc owulacja pewnie też była później. Po krótce: mam synka 4 lata. Dwa lata temu staraliśmy się o drugie, niesteety dwa razy ciąża biochemiczna. Zbadałam hormony i po wizycie u endokrynolog okazało się że mam guza i tym oto sposobem rok temu miałam wycięta całą tarczycę. Po roku od radioterapii dostałam zielone światło i udało się w drugim cyklu starań. Oczywiście jestem zestrachana ale mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze :) pozdrawiam wszystkich ❤️
 
Do góry