reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Witajcie nowe ciężaróweczki. ❤️
Widzę, ze nie tylko mnie tak mdłości męczą…i obezwładniająca senność. Dosłownie ścina mnie z nóg. Teraz sporo leżę ze względu na ten krwiaczek, a i tak czuje się zmęczona non stop.
 
reklama
Witajcie nowe ciężaróweczki. ❤️
Widzę, ze nie tylko mnie tak mdłości męczą…i obezwładniająca senność. Dosłownie ścina mnie z nóg. Teraz sporo leżę ze względu na ten krwiaczek, a i tak czuje się zmęczona non stop.
Dzień dobry 😊 ja oki co jestem pełna energii. Jedynym minusem jest moja boląca torbiel na jajniku.
 
Kupilam takie gumy w aptece :) koszt 26 zl , zobaczymy czy podziala
Daj znać czy działa :)
Gdzieś kiedyś czytałam negatywne opinie o tych gumach. Dokładnie chodziło o dwutlenek tytanu, który jest w składzie. Dwutlenek tytanu ma działanie toksyczne, ale w niektórych suplach jeszcze występuje.
 
Któraś z Was ❤️Miała 15latka na pokładzie. Chciałam zapytać czy już wie o rodzeństwie jaka reakcja ?❤️
U mnie jest 15 latka :D córka z pierwszego małżeństwa mojego męża. Narazie nie wie. Dopiero po wizycie serduszkowej jej powiemy. Ale chyba się domyśla, bo ostatnio przyszła powiedzieć że chciałaby rodzeństwo i moglibyśmy adoptować, bo zanim zrobimy i się urodzi to ona na studia wyjedzie 😂😂😂😂 a wcześniej jak był temat dziecka to było że mamy poczekac z,, bachorem,, az sie wyprowadzi :D jak wszystko będzie ok to w poniedzialek się dowie, więc dam znac
 
reklama
Ja już po wizycie! Jest zarodek i serduszko delikatnie pulsujące. Powiedział że na razie nie mierzymy nic bo jeszcze wcześnie ale jest wszystko co ma być na chwilę obecną. Powiedział że wszystko jest jak ma być. Mam nadzieję że dobrze wszystko zobaczył, bo w sumie krótkie było to USG 🙈 Mam przyjść za 2 tygodnie już do lekarza u którego chcę prowadzić ciążę.

Anuszka jak u Ciebie??
 
Do góry