reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ej ja też obiecałam sobie że nie polecę ale chyba jednak jutro polecę 🤣
Jakie wartości? W przypadku bety i proga chyba nie ma czegoś takiego jak za duża wartość, chyba że na prawdę w dziesiątkach tysięcy ponad normę to może być zaśniad, ale to serio minimalna szansa. Wysoka beta oznacza dobrze i prężnie rozwijającą się ciążę 😍
Ja się boję że zrobię betę i będzie niska....
Prog 18,63 ng/mL, wiec spoko ale beta prawie 90 tys mIU/ml... to wydaje mi się za dużo na połowę 6 tygodnia ciut.
Nie rób sobie tego, ja chyba przez te wyniki denerwuje się bardziej 😅
 
reklama
Prog 18,63 ng/mL, wiec spoko ale beta prawie 90 tys mIU/ml... to wydaje mi się za dużo na połowę 6 tygodnia ciut.
Nie rób sobie tego, ja chyba przez te wyniki denerwuje się bardziej 😅
a jakie masz widełki na wyniku? U mnie do 100tyś to 5-6 tydzień. Także jak masz podobnie to spoko przecież 😁
 
No właśnie u mnie te normy jakies takie bardziej ogólne są, od 1 do 10 tyg do chyba ponad 200 000. Nie no nie będę kręcić dramy, czekam do jutra i po usg się wypowiem 😁
 
Ja wizytę mam jutro o 17.30 też już czas się dłuży dobrze że remont mam w domu czas szybciej leci😊 A do ginekologa chodzę prywatnie kiedyś chodziłam na nfz i się przejechalam
 
Mam tak samo! Cały dzień mdłości czy jestem głodna czy cos zjem 😅

Ja wizytę mam jutro... już nie mogę się doczekać, to będzie 6+4 tydzień więc może uda się zobaczyć serducho... jak myślicie?
W czwartek miałam wizytę to było 6+6 i było serduszko 🙂
Będę trzymać mocno kciuki!! :-)

Ja mam ciągłego kaca połączonego z uczuciem choroby ;-) na nic do jedzenia nie mam ochoty, aż nagle dostaje napadu głodu i wtedy zmiotłabym wszystko co jest pod ręka 😅

Trzymam kciuki! Ja szlam 5+3 nawet nie pomyślałam, ze coś będzie a tu ❤️ 114/min 🥰

Mam już zrobić krzywa cukrowa z racji wieku 35+, robię w czwartek, czy to badanie faktycznie jest tak nieznośne jak opisują ? 🤢
Też jestem 35+ i jak na razie lekarz nic nie mówił że mam zrobić krzywa cukrową. No ale zobaczymy co powie na czwartkowej wizycie.
 
Ostatnia edycja:
Akurat progesteron u mnie zawsze niski wiec dlatego tylko wizyta szybciej. Jeżeli chodzi o moją wkretke z cp to wynika z tego, ze ból mam głównie z jednej strony. Jestem dobrej myśli ale na mnie juz nie działa „dobre myślenie przyciąga dobro a złe…”
Niestety po wielu przejściach człowiek patrzy w stronę światła ale tez wie, ze tylko działaniem zdziała 💪 bez znaczenia jaka diagnoza to trzeba mieć plan działania 💪 zazdroszczę dziewczynom dla których to pierwsza ciąża i tego, ze mogą się tak bezwarunkowo cieszyć 💚
Pamietam jak w pierwszej ciąży jeszcze przed pierwsza wizyta chciałam juz taki pamiętnik kupować aby wszystko zapisywać 😂😂😂
Zgadzam się w 100% też chciałbym czuć tą beztroskę, cieszyć się bezwarunkowo z ciąży ale niestety po stratach tak się nie da.
 
reklama
Do góry