reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Mam tak samo! Cały dzień mdłości czy jestem głodna czy cos zjem 😅

Ja wizytę mam jutro... już nie mogę się doczekać, to będzie 6+4 tydzień więc może uda się zobaczyć serducho... jak myślicie?
Ja w ciąży z córką zobaczyłam w 6+5, więc myślę że masz szansę.
 
reklama
Ja dziś o 16:20 wizyta. Już mnie zaczyna mega stres łapać 😨
Będę trzymać mocno kciuki!! :-)
Czy wy też czujecie sie jak na lekkim kacu :D mnie suszy, ssie caly czas, ale jak tylko pomyślę o zjedzeniu to mnie mdli lekko 😆😆
Ja mam ciągłego kaca połączonego z uczuciem choroby ;-) na nic do jedzenia nie mam ochoty, aż nagle dostaje napadu głodu i wtedy zmiotłabym wszystko co jest pod ręka 😅
Mam tak samo! Cały dzień mdłości czy jestem głodna czy cos zjem 😅

Ja wizytę mam jutro... już nie mogę się doczekać, to będzie 6+4 tydzień więc może uda się zobaczyć serducho... jak myślicie?
Trzymam kciuki! Ja szlam 5+3 nawet nie pomyślałam, ze coś będzie a tu ❤️ 114/min 🥰

Mam już zrobić krzywa cukrowa z racji wieku 35+, robię w czwartek, czy to badanie faktycznie jest tak nieznośne jak opisują ? 🤢
 
Mam tak samo! Cały dzień mdłości czy jestem głodna czy cos zjem 😅

Ja wizytę mam jutro... już nie mogę się doczekać, to będzie 6+4 tydzień więc może uda się zobaczyć serducho... jak myślicie?
Sprawdzałam i u mojej córki usłyszeliśmy serduszko jak z om było 6+4, a z usg wychodziło 6+1 🙂
Szansa jest, ale jak nie usłyszysz to pamiętaj, że czasami jednego dnia nie ma, a kolejnego już pięknie bije ❤️
 
Ja 4 tydzień, beta pięknie rośnie. W czwartek miałam 117, w sobotę 217, a dziś 454. Tyle że zrobilam dziś też progesteron i mam 11,05 :( Jutro dzwonię do recepcji i proszę o kontakt telefoniczny do mojej Pani ginekolog.. Zmartwiłam się na maksa
Masz pobrany w ng czy nmol?
Ja mam w środę wizytę.
To będzie 5+5, gdybym proga miała ładnego to bym jeszcze czekała. Martwię się trochę bo wkręciłam sobie CP :( oby pęcherzyk był w dobrym miejscu 🙏
Kochana ja czytałam o tym proga i on wcale nie świadczy o cp więc Kochana głowa do góry i bez schiz bo jak mówiłam źle myślenie przyciąga źle zdarzenia 😤
Mam tak samo! Cały dzień mdłości czy jestem głodna czy cos zjem 😅

Ja wizytę mam jutro... już nie mogę się doczekać, to będzie 6+4 tydzień więc może uda się zobaczyć serducho... jak myślicie?
To naprawdę jest nie wiadoma 🤷 ja w pierwszej ciąży serduszko widziałam w 5tyg a w ostatniej ciąży dopiero w 7tyg było je dopiero widać 🤔 chociaż nie ukrywam że też bym w czwartek chciała je zobaczyć a też będę miała już 6+4
 
Będę trzymać mocno kciuki!! :-)

Ja mam ciągłego kaca połączonego z uczuciem choroby ;-) na nic do jedzenia nie mam ochoty, aż nagle dostaje napadu głodu i wtedy zmiotłabym wszystko co jest pod ręka 😅

Trzymam kciuki! Ja szlam 5+3 nawet nie pomyślałam, ze coś będzie a tu ❤️ 114/min 🥰

Mam już zrobić krzywa cukrowa z racji wieku 35+, robię w czwartek, czy to badanie faktycznie jest tak nieznośne jak opisują ? 🤢
Jeśli kupisz sobie glukozę cytrynową albo weźmiesz cytrynę ze sobą (ja tak zrobiłam) to nawet mogła bym wypić więcej 🤣🤣🤣
 
Masz pobrany w ng czy nmol?

Kochana ja czytałam o tym proga i on wcale nie świadczy o cp więc Kochana głowa do góry i bez schiz bo jak mówiłam źle myślenie przyciąga źle zdarzenia 😤

To naprawdę jest nie wiadoma 🤷 ja w pierwszej ciąży serduszko widziałam w 5tyg a w ostatniej ciąży dopiero w 7tyg było je dopiero widać 🤔 chociaż nie ukrywam że też bym w czwartek chciała je zobaczyć a też będę miała już 6+4
Mam pobrany w ng
 
Jezu dziewczyny dziś zawiozłam młoda do szkoły i zawołała mnie Pani dyrektor... Myślałam że jej zwymiotuje na biurko 🙊 zawsze jem śniadanie jak wracam a dziś musiałam suchą bułkę jeść po drodze do domu 🤦
Mam pobrany w ng
Więc spokojnie nie stresuj się jest w normie 😉 trochę się naczytałam o tym bo też ostatnio schizowalam ale norma w fazie lutealnej jest już od 5 z czymś więc nasze wyniki wcale nie są nieprawidłowe ❤️
 
reklama
Jezu dziewczyny dziś zawiozłam młoda do szkoły i zawołała mnie Pani dyrektor... Myślałam że jej zwymiotuje na biurko 🙊 zawsze jem śniadanie jak wracam a dziś musiałam suchą bułkę jeść po drodze do domu 🤦

Więc spokojnie nie stresuj się jest w normie 😉 trochę się naczytałam o tym bo też ostatnio schizowalam ale norma w fazie lutealnej jest już od 5 z czymś więc nasze wyniki wcale nie są nieprawidłowe ❤️
Właśnie skonsultowałam się z lekarzem i powiedziała mi, że mam się nie martwić, że jeżeli się czuje dobrze to nie muszę przychodzić i wszystko jest okej :) ❤️
 
Do góry