reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja 4 tydzień, beta pięknie rośnie. W czwartek miałam 117, w sobotę 217, a dziś 454. Tyle że zrobilam dziś też progesteron i mam 11,05 :( Jutro dzwonię do recepcji i proszę o kontakt telefoniczny do mojej Pani ginekolog.. Zmartwiłam się na maksa
 
reklama
Ja 4 tydzień, beta pięknie rośnie. W czwartek miałam 117, w sobotę 217, a dziś 454. Tyle że zrobilam dziś też progesteron i mam 11,05 :( Jutro dzwonię do recepcji i proszę o kontakt telefoniczny do mojej Pani ginekolog.. Zmartwiłam się na maksa
To faktycznie dolna granica. Nie daj się zbyć na recepcji, najlepiej włączyć progesteron jak najszybciej. Nie zamartwiaj się, działasz tak jak trzeba. Jeśli pani doktor będzie niedostępna to chyba jechałbym gdziekolwiek, np na IP. Chodzi tylko o receptę bo na tym etapie USG nic nie pokaże.

Czemu mówię"nie daj się zbyć" - ja dzisiaj próbowałam zapisać się do ginekologa na NFZ (chodzę prywatnie ogólnie, ale chciałabym chociaż badania móc zrobić bezpłatnie). A tu klops: na 6 przychodni terminy w styczniu. Mówię że jestem w ciąży, kobiety w ciąży podobno trzeba przyjąć do 7 dni roboczych od zgłoszenia, ale "nie praktykują tego". Trochę się zszokowałam. Nie korzystam wgl z NFZ, teraz trochę chciałam i odbiłam się od ściany.
 
To faktycznie dolna granica. Nie daj się zbyć na recepcji, najlepiej włączyć progesteron jak najszybciej. Nie zamartwiaj się, działasz tak jak trzeba. Jeśli pani doktor będzie niedostępna to chyba jechałbym gdziekolwiek, np na IP. Chodzi tylko o receptę bo na tym etapie USG nic nie pokaże.

Czemu mówię"nie daj się zbyć" - ja dzisiaj próbowałam zapisać się do ginekologa na NFZ (chodzę prywatnie ogólnie, ale chciałabym chociaż badania móc zrobić bezpłatnie). A tu klops: na 6 przychodni terminy w styczniu. Mówię że jestem w ciąży, kobiety w ciąży podobno trzeba przyjąć do 7 dni roboczych od zgłoszenia, ale "nie praktykują tego". Trochę się zszokowałam. Nie korzystam wgl z NFZ, teraz trochę chciałam i odbiłam się od ściany.
Może głupio zapytam, ale co to jest IP?
 
Ja mam w środę wizytę.
To będzie 5+5, gdybym proga miała ładnego to bym jeszcze czekała. Martwię się trochę bo wkręciłam sobie CP :( oby pęcherzyk był w dobrym miejscu 🙏
 
Czy wy też czujecie sie jak na lekkim kacu :D mnie suszy, ssie caly czas, ale jak tylko pomyślę o zjedzeniu to mnie mdli lekko 😆😆
Mam tak samo! Cały dzień mdłości czy jestem głodna czy cos zjem 😅
Co Wy dziewczyny śpicie? 😁 Która jutro wizytuje?
Ja wizytę mam jutro... już nie mogę się doczekać, to będzie 6+4 tydzień więc może uda się zobaczyć serducho... jak myślicie?
 
reklama
To faktycznie dolna granica. Nie daj się zbyć na recepcji, najlepiej włączyć progesteron jak najszybciej. Nie zamartwiaj się, działasz tak jak trzeba. Jeśli pani doktor będzie niedostępna to chyba jechałbym gdziekolwiek, np na IP. Chodzi tylko o receptę bo na tym etapie USG nic nie pokaże.

Czemu mówię"nie daj się zbyć" - ja dzisiaj próbowałam zapisać się do ginekologa na NFZ (chodzę prywatnie ogólnie, ale chciałabym chociaż badania móc zrobić bezpłatnie). A tu klops: na 6 przychodni terminy w styczniu. Mówię że jestem w ciąży, kobiety w ciąży podobno trzeba przyjąć do 7 dni roboczych od zgłoszenia, ale "nie praktykują tego". Trochę się zszokowałam. Nie korzystam wgl z NFZ, teraz trochę chciałam i odbiłam się od ściany.
Tak samo , zapisałam się na NFZ dla badań , termin mam na 19/12 😱
 
Do góry