reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.
Przytulam mocno ❤️ żadne słowa nie są w stanie pocieszyć w takiej chwili ☹️ trzymaj się cieplutko
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
czytam Was od dwóch dni.
Czy mogę dołączyć?
Robiłam test wyszedł pozytywny. 17.11 mam wizytę u lekarza
Wg aplikacji to 4tc+4dni
 
Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.
Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości będzie Ci dane być szczęśliwą mamą, tego Ci życzę. Trzymaj się i nie poddawaj
 
Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.
Ehhh 😞
Bardzo bardzo mi przykro 😞
Mocno Cię przytulam
 
Aaaaaa
Niestety muszę się z Wami pożegnać. Na USG pęcherzyk jest już zapadnięty a plamienie to początek poronienia. Na ten moment kończę ze staraniami. Widocznie tak mi jest pisane że dzieci mieć nie będę.
Pozdrawiam Was i życzę nudnych ciąż.
Bardzo mi przykro 😔😔 nie tak miało być !! Trzymaj się kochana ❤️ przytulam 🤗🤗
 
reklama
Dzięki :) Mam nadzieję, że będą same dobre wiadomości, bo przykro się czyta jak któraś z dziewczyn traci ciąże... naprawdę to dla mnie okropne.

Ah.
Dodam, ze to moja pierwsza ciąża i mam 30 lat :)
To jesteśmy w tym samym wiek 🙂 dziewczyny a zapytam czy przy każdym poronieniu u Was występowało plamienie? U mnie w poprzedniej ciąży nie było plamienia a jedynie silny ból brzucha który mnie zaniepokoił i dlatego pojechałam do lekarza a tam okazało się że serduszko nie bije 🤔 i teraz każde kłucie mnie niepokoi 😭
 
Do góry