reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, a Wy w którym tygodniu idziecie na USG?? :)

Ja dzis mialam robiana beta , mam nadzieje ze na obchodzie dowiem sie jej wyniku i zapewne dzis bede miała usg o ile ta beta podskoczyla..u mnie dzis 4+3 , jesli mialoby być wszytsko w porzadku to do swojego gin pojde na pewno gdzies w 6 tyg ...
 
Ja dzis mialam robiana beta , mam nadzieje ze na obchodzie dowiem sie jej wyniku i zapewne dzis bede miała usg o ile ta beta podskoczyla..u mnie dzis 4+3 , jesli mialoby być wszytsko w porzadku to do swojego gin pojde na pewno gdzies w 6 tyg ...
Trzymam kciuki za rosnąca betę i daj znać koniecznie jak po badaniu 🥰✊🏻✊🏻✊🏻
 
Do dziewczyn które robią sobie zastrzyki z heparyny.
Was też to tak boli? Ja nie wiem czy ja coś źle robię ale boli mnie to naprawdę mocno. Po wczorajszym mam duży siniak i czuje, ze po dzisiejszym też będzie sinior. Może macie jakieś rady jak to zrobić żeby tak mocno nie bolało? Trochę panikuje, bo zastrzyki będę robić do końca ciąży…
 
reklama
Do dziewczyn które robią sobie zastrzyki z heparyny.
Was też to tak boli? Ja nie wiem czy ja coś źle robię ale boli mnie to naprawdę mocno. Po wczorajszym mam duży siniak i czuje, ze po dzisiejszym też będzie sinior. Może macie jakieś rady jak to zrobić żeby tak mocno nie bolało? Trochę panikuje, bo zastrzyki będę robić do końca ciąży…
Wiesz co mi na początku tez mega siniaki wychodziły . Jeden miałam wielkości piesci i do tej pory mam żółty ślad 😜.
Oglądałam filmiki jak prawidłowo podawać heparyne i powiem Ci ze jest dużo lepiej .
Musisz mocno chwycić fałdkę z brzucha i cały czas trzymać do póki nie wyciągniesz igły . Wstrzykiwać powolutku i nie pozbywać się pęcherzyka który jest w strzykawce tylko podawać razem z nim .
Ja niestety z heparyna związana jestem do końca połogu 🥴
 
Do góry