reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jest jeszcze ktoś kto nie wie jaka płeć dzidziusia ? Stresuje się jakoś, a wizyta w czwartek
Ja też jeszcze nie znam. Wizytę mam 31.01 liczę że wtedy się dowiem.
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Ejk85 bardzo mi przykro. Jedyna nadzieja jest to, że to statystyka. Dobrze, że zrobiłaś amniopunkcje- będziesz wiedziała na czym stoisz. Tutaj nie chce pisać o przypadku mojej kuzynki. Czasem badania i lekarze swoje a życie dyktuje własny scenariusz.
 
reklama
Wszystkie macie info o tym łożysku? 🤔 Mnie nic nikt nie mówił, jedynie, że trochę przyjęło kształt serca(?) 🤔 A chyba na wyniku z prenatalnych też nic nie mam. 🤔 Ale widzę, że dzisiaj coś sporo nas "schizuje" 😁 Ja też z tą moją przegrodą, zwłaszcza że nigdzie nie ma info o czymś takim. Jedynie o przegrodzie macicy, ale chyba to nie to samo.. 🙏 Nigdy nic na niej nie miałam albo nikt mi nic nie znalazł. I mam oczywiście nadzieję, że jest okej, bo już wyczytałam, że z taką przegrodą macicy tylko 15% ciąż się donosi. 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
 
A ja cofam co powiedziałam że nie wiem nic o łożysku. Na drugich prenatalnych mam zapis że łożysko na przedniej ścianie. Aż się popłakałam. Miałam już dwa zabiegi ginekologiczne, co prawda nie CC ale laparotomię usunięcia mięśniaka, blizna jest. Jeśli łożysko wrośnie to tracę macicę. Boże aż się popłakałam.
 
Wszystkie macie info o tym łożysku? 🤔 Mnie nic nikt nie mówił, jedynie, że trochę przyjęło kształt serca(?) 🤔 A chyba na wyniku z prenatalnych też nic nie mam. 🤔 Ale widzę, że dzisiaj coś sporo nas "schizuje" 😁 Ja też z tą moją przegrodą, zwłaszcza że nigdzie nie ma info o czymś takim. Jedynie o przegrodzie macicy, ale chyba to nie to samo.. 🙏 Nigdy nic na niej nie miałam albo nikt mi nic nie znalazł. I mam oczywiście nadzieję, że jest okej, bo już wyczytałam, że z taką przegrodą macicy tylko 15% ciąż się donosi. 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
A to nie jest to, o czym pisałaś jakiś czas temu, że lekarz zauważył w usg, nie pamiętam jak to nazwałaś wtedy? Coś kojarzę, bo u mnie też było jakieś niezbadane zgrubienie, ale bez powodów do niepokoju. U mnie jest informacja o łożysku w wynikach, o pępowinie chyba też, że trójnaczyniowa o ile dobrze pamiętam l 😋
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie macie info o tym łożysku? 🤔 Mnie nic nikt nie mówił, jedynie, że trochę przyjęło kształt serca(?) 🤔 A chyba na wyniku z prenatalnych też nic nie mam. 🤔 Ale widzę, że dzisiaj coś sporo nas "schizuje" 😁 Ja też z tą moją przegrodą, zwłaszcza że nigdzie nie ma info o czymś takim. Jedynie o przegrodzie macicy, ale chyba to nie to samo.. 🙏 Nigdy nic na niej nie miałam albo nikt mi nic nie znalazł. I mam oczywiście nadzieję, że jest okej, bo już wyczytałam, że z taką przegrodą macicy tylko 15% ciąż się donosi. 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

Słuchajcie, ja tez schizuje jak piszecie o łożysku. Bo mi lekarz nie wspomniał słowem o łożysku, nic a nic. W opisie tez nic. Jest jedynie wzmianka o pępowinie, ze jest 3naczyniowa i ze przyczep do brzuszka czy coś prawidłowy, nic poza tym 😳😳😳
 
Wszystkie macie info o tym łożysku? 🤔 Mnie nic nikt nie mówił, jedynie, że trochę przyjęło kształt serca(?) 🤔 A chyba na wyniku z prenatalnych też nic nie mam. 🤔 Ale widzę, że dzisiaj coś sporo nas "schizuje" 😁 Ja też z tą moją przegrodą, zwłaszcza że nigdzie nie ma info o czymś takim. Jedynie o przegrodzie macicy, ale chyba to nie to samo.. 🙏 Nigdy nic na niej nie miałam albo nikt mi nic nie znalazł. I mam oczywiście nadzieję, że jest okej, bo już wyczytałam, że z taką przegrodą macicy tylko 15% ciąż się donosi. 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
Ja też nie mam żadnego info o łożysku 🤷‍♀️
 
A to nie jest to, co pisałaś jakiś czas temu, że lekarz zauważył w usg, nie pamiętam jak to nazwałaś wtedy? Coś kojarzę, bo u mnie też było jakieś niezbadane zgrubienie, ale bez powodów do niepokoju. U mnie jest informacja o łożysku w wynikach, o pępowinie chyba też, że trójnaczyniowa o ile dobrze pamiętam l 😋
Taaak! Tylko wtedy mówił o tym, że to jakaś kreska, zgrubienie do obserwacji i nie wie, co to jest. 🙆‍♀️ Ale przypomniałam sobie dzisiaj o tym, jak dostałam wyniki i jest wspomniane o tej "przegrodzie".

No a łożysku nie mam nic, jak coś.
 
Ja tez łożysko na przedniej, ale pani doktor powiedziała ze to jest okej , jeżeli jest na odpowiedniej wysokości od szyjki czy jakoś tak :D a u mnie jest . i ze ruchy jedynie później mogę poczuć. Miałam wczoraj dokładnie badana pochwę, szyjkę , łożysko No i oczywiście bobaska. Mierzyła go prawie tak dokładnie jak na prentalnych:D
 
reklama
Do góry