reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

A ja pierwszy raz odważyłam się zjeść na śniadanie coś innego niż płatki chocapic z mlekiem, oczywiście tez na słodko i jestem dumna bo wszystko zjadłam 😄 pycha owsianka z kakao i dodatkami, polecam 🤩
 

Załączniki

  • IMG_3575.jpeg
    IMG_3575.jpeg
    132,1 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Ja jadłam w święta swojski pasztet z dziczyzny z wiadomym składem. A tak to planowałam sobie zrobić swój w Thermomixie, tylko nie mam siły na żadne dodatkowe czynności. Czekam na jakiś przypływ energii w 2 trymestrze...

Ja tez czekam na ta energię 😅 bo jak czytam to podobno 2 trymestr jest określany jako „złoty czas” czy coś w tym stylu, nie powiem, bo jest lepiej ale do nadmiaru energii jeszcze mu brakuje 😂
 
Właśnie jak to liczycie? Mi każda apka inaczej pokazuje. Jestem 13+5, czy ten tydzień to już 2 trymestr czy od 14+1?
Ja też już nie wiem jak liczyć.. Kiedyś dziewczyny pisały, że II trymestr jest od 14+0.
Mam cztery aplikacje ciążowe, trzy z nich wskazują mi już, że jest u mnie II trymestr, a jedna z nich że I. A jestem 13+0.
 
Ja tez czekam na ta energię 😅 bo jak czytam to podobno 2 trymestr jest określany jako „złoty czas” czy coś w tym stylu, nie powiem, bo jest lepiej ale do nadmiaru energii jeszcze mu brakuje 😂
Patrząc na poprzednią ciążę to rzeczywiście 2 najlżejszy. Ale u mnie on ma trochę opóźniony zapłon, np. dziś mam jeszcze mdłości, wtedy utrzymywały się do 16 tyg. i teraz pewnie też tak będzie 🤷‍♀️
 
Ja też już nie wiem jak liczyć.. Kiedyś dziewczyny pisały, że II trymestr jest od 14+0.
Mam cztery aplikacje ciążowe, trzy z nich wskazują mi już, że jest u mnie II trymestr, a jedna z nich że I. A jestem 13+0.

A dajcie spokój z tymi tygodniami, pogubić się można😄 ja mam dwie aplikacje i każda liczy inaczej. Tzn jedna pokazuje konkretnie 14+1, natomiast druga pokazuje 15 tydzień (a w nawiasie jest szczegółowo: 14+1).
A według ostatniego USG jestem teraz 14+4 i tego chyba się trzymam do następnego USG 😀
 
Patrząc na poprzednią ciążę to rzeczywiście 2 najlżejszy. Ale u mnie on ma trochę opóźniony zapłon, np. dziś mam jeszcze mdłości, wtedy utrzymywały się do 16 tyg. i teraz pewnie też tak będzie 🤷‍♀️

Wiesz co, u mnie jest duża poprawa naprawdę, bo pierwsze 1.5 miesiąca były dla mnie koszmarem, nic prawie nie jadłam, wszystko śmierdziało, mdłości całodniowe, itd…
Mimo poprawy i wczoraj wymioty i dzis rano..
Znam przypadek w mojej rodzinie wymiotów 9 miesięcy, ale tylko od rana do południa, a później spokój cały dzień.
 
reklama
Do góry