reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A u mnie żeby nie było tak kolorowo chyba i mnie grypa dopadła. Już mam temp 37.5 i zaczyna mnie trząść :-(. Mąż gorączkował w święta a od wczoraj córka...
Tylko 37,5 to jest normalna temperatura w ciąży ;) my mamy teraz wyższą temperaturę niż przed ciążą.
Oczywiście, nie mówię, że nie jesteś przeziębiona, ale taką temp akurat nie ma co przejmować.
 

Załączniki

  • 41f4570f-4e09-4217-959b-ba50c353393c.jpeg
    41f4570f-4e09-4217-959b-ba50c353393c.jpeg
    42,5 KB · Wyświetleń: 79
Oki to super, a mogłabyś podzielić się tymi widełkami? Bo ja na necie znajduję tylko takie o 12, 13 tygodniu, ale nie wiem czy mają na myśli 12 tydzień czyli 12+ czy 11+ 🙈
Nie mam podanych wartości liczbowych tylko takie widełki z kropką pośrodku, ta kropka pokazuje w jakiej odległości od normy minimum do normy maksimum mieści się wynik.
Edit: właśnie takie coś jak wrzuciła angie.
 
Witamy w naszych skromnych progach... To będzie Twoje pierwsze dziecko?

U mnie też nie 🤮 no dziś to jakieś apogeum 🤦

O Jezu 😱 nie mam ziemniaków bo właśnie bym placki robiła 🤦

Koleżanko nie szalej... Słyszałaś rano więc jest dobrze 😉 teraz po jedzeniu to może tak fika że ciężko wychwycić ja tak mialam
Dzięki wielkie. Taaak, pierwsze. Mam 33 lata.
 
reklama
Witam,
to dzisiaj i ja dołączę chociaż czytam wątek od tygodnia akurat na czas choroby dobra lektura była. Ale dziś już bez gorączki to co raz lepiej. Termin z miesiączki 04.07 z USG również 04.07. Będzie córka - przeczucie, usg prenatalne i test sanco potwierdziło. Powiem szczerze, że dla mnie jest to trudna ciąża wymioty z rana, gdy zapach nie odpowiada oraz zachcianek zero za to ochoty na nic. Powiem szczerze, że mimo dobrych wyników usg i sanco jakoś odczuwam stres, że z dzieckiem będzie coś nie tak...
 
Do góry