reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Strasznie mi przykro 😢 trzymaj się jakoś ❤️
Idziesz do szpitala?
Dziewczyny tak piszecie o tych witaminach że aż zgupialam 😱 czy same te.dla kobiet w ciąży nie wystarczają? Ja już po wizycie... Wszystko super... Dzidziuś tak fikał że ciężko było go zmierzyć 😅 i dziś pierwszy raz słyszałam serduszko ❤️ już ma 5.8 cm 😱 mam wrócić do acardu i czekam cierpliwie na prenetalne za tydzień już 🙈
A który tydzień u ciebie? :)
 
Strasznie mi przykro 😢 trzymaj się jakoś ❤️
Idziesz do szpitala?
Dziewczyny tak piszecie o tych witaminach że aż zgupialam 😱 czy same te.dla kobiet w ciąży nie wystarczają? Ja już po wizycie... Wszystko super... Dzidziuś tak fikał że ciężko było go zmierzyć 😅 i dziś pierwszy raz słyszałam serduszko ❤️ już ma 5.8 cm 😱 mam wrócić do acardu i czekam cierpliwie na prenetalne za tydzień już 🙈
Ja biorę tylko Omegamed optima start 😉
 
Niestety muszę się z wami pożegnać.. serce przestało bić w zeszłym tygodniu.. Trzymam za was mocno kciuki i za wasze kropki 💚
Bardzo mi przykro :( ściskam mocno. 💙💙

Dziewczyny co do supli, mi ginekolog zaleciła tylko wit d 3, jod, kwas foliowy. Kupilam każde osobno, bo sama gin powiedziała, że wiele supli dla ciężarnych ma dodatkowe składniki za które się płaci a i tak są zbędne. Wiem, że od nasteonej wizyty chyba będę brac coś dodatkowo, ale póki co tyle.
 
Daj znać po jak to wyglada itd. :-) idziesz na Wadowicka? Czy w okolice szpitala Jana Pawła? ;-) słuchajcie dziś w Krakowie takie korki, ze droga z pracy, która normalnie zajmuje mi 20 minut trwa już godzinę, a jeszcze pod domem nie jestem :-/:-/
Dam, oczywiście. Tylko nie wiem czy uda mi się od razu, bo jadę potem do domu na święta od razu.
Który tydzień u Ciebie? 😁
12+5 będzie jutro 😉.
Bardzo mi przykro :( ściskam mocno. 💙💙

Dziewczyny co do supli, mi ginekolog zaleciła tylko wit d 3, jod, kwas foliowy. Kupilam każde osobno, bo sama gin powiedziała, że wiele supli dla ciężarnych ma dodatkowe składniki za które się płaci a i tak są zbędne. Wiem, że od nasteonej wizyty chyba będę brac coś dodatkowo, ale póki co tyle.
Też mam wrażenie, że lepiej brać osobno. Co do kwasu foliowego to biorę raz paczkę taka, raz taką 😅.
Mnie lekarka kazała brać magnez jeszcze. A sama z siebie biorę b complex, bo mam problemy z zającami.
 
reklama
Do góry