reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
W sumie to chyba wszystkie miesiące mają swoje prywatne. Dziewczyny z sierpnia też mają ale już nie przyjmuja nowych. Jeżeli lipcówki przyjmują to chętnie dołączę 🙂
 
W sumie to chyba wszystkie miesiące mają swoje prywatne. Dziewczyny z sierpnia też mają ale już nie przyjmuja nowych. Jeżeli lipcówki przyjmują to chętnie dołączę 🙂
Kiedyś dziewczyny pisały że już nie przyjmują, bo stworzyły sobie zgraną grupę. Dlatego cala reszta starała się odświeżyć ten wątek żeby nie umarł 🙂
 
Wybaczcie! Namieszałam. Faktycznie na koniec grudnia była ankieta, że zostajemy w tamtym gronie. Musiałam pominąć ten fakt :( ściskam resztę lipcowych mam bardzo serdecznie!
 
Hej mamuśki.
No owszem jest grupa zamknięta, jak w każdym miesiącu ... po pewnym czasie gdy grupa robi sie zwarta, zgrana i związana tworzy się dział zamknięty , gdzie wstęp mają tylko osoby ze zgranej grupy.
Tu , na ten wątek wstęp maja dosłownie wszyscy, każdy kto jest na babyboom .
Na części zamkniętej jesteśmy bardziej otwarte, część osób nie lubi pisać na forum otwartym o swojej pracy czy wrzucać swoje zdjęcia ze swojego brzuszka czy ogólnego wyglądu.

Wybaczcie ale części z was w ogóle nie znam.
Nie mniej ja np staram się chociaż od czasu do czasu też tu zaglądać.
 
A co do wagi...
Zaprawdę powiadam wam , jeśli waga wam stoi albo przybyło ,,tylko" 3kg to nie wiem nad czym tu płakać .
Ja mam swoją ciążę na etapie 20+2 , jem serio głównie warzywa , owoce , obiady na parowarze, unikam fastfoodow ..m a na liczniku dzisiaj wybiło mi +11 kg 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Hej mamuśki.
No owszem jest grupa zamknięta, jak w każdym miesiącu ... po pewnym czasie gdy grupa robi sie zwarta, zgrana i związana tworzy się dział zamknięty , gdzie wstęp mają tylko osoby ze zgranej grupy.
Tu , na ten wątek wstęp maja dosłownie wszyscy, każdy kto jest na babyboom .
Na części zamkniętej jesteśmy bardziej otwarte, część osób nie lubi pisać na forum otwartym o swojej pracy czy wrzucać swoje zdjęcia ze swojego brzuszka czy ogólnego wyglądu.

Wybaczcie ale części z was w ogóle nie znam.
Nie mniej ja np staram się chociaż od czasu do czasu też tu zaglądać.

Nawet więcej - dostęp ma każdy kto ten wątek znajdzie, nie trzeba być zalogowanym
 
reklama
Do góry