reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Nie byłam na liście i dopiero dziś napisałam z prośba wiec się nie stresuje :p tylko pytam czy jeszcze żyjecie jakoś po świętach czy już wszyscy na zamkniętej ;)
 
reklama
Jak nie byłaś na liście, Ania raczej sama Cię w takim razie nie doda tylko na Twoją prośbę. Napisz do @a moze by... tylko ona może kogoś do nas dopisac
Nie byłam na liście i dopiero dziś napisałam z prośba wiec się nie stresuje [emoji14] tylko pytam czy jeszcze żyjecie jakoś po świętach czy już wszyscy na zamkniętej ;)
 
Dziewczyny mam pytanie, jestem w trakcie 10 tygodnia i coś wczoraj dzisiaj mi się wydaje ze mdłości powoli ustępują.. czy nie za wcześniej?
Odrazu tyle myśli w głowie że masakra, a za tydzień na te badanie pierwsze wszystkie idę, też stresu będzie ze szok
 
Ja zaczynam 11 tydzień jutro i u mnie też objawy się uspokoiły. Nie wymiotuje od wigilii.
Dziewczyny mam pytanie, jestem w trakcie 10 tygodnia i coś wczoraj dzisiaj mi się wydaje ze mdłości powoli ustępują.. czy nie za wcześniej?
Odrazu tyle myśli w głowie że masakra, a za tydzień na te badanie pierwsze wszystkie idę, też stresu będzie ze szok
 
Dziewczyny mam pytanie, jestem w trakcie 10 tygodnia i coś wczoraj dzisiaj mi się wydaje ze mdłości powoli ustępują.. czy nie za wcześniej?
Odrazu tyle myśli w głowie że masakra, a za tydzień na te badanie pierwsze wszystkie idę, też stresu będzie ze szok
U mnie było lepiej już od 9 tygodnia. Aczkolwiek są dni ze zle się czuje. Np wczoraj miałam taki dzień…
 
reklama
Hej dziewczyny dzisiaj miałam usg prenatalne właśnie wróciłam do domu - wszystko jest okej. Wszystkie pomiary prawidłowe cała anatomia płodu jest w porządku. Jestem taka szczęśliwa 🥰 w poprzedniej ciąży prenatalne były wielką trauma a teraz wielkie szczęście nas spotkało i chyba będzie to chłopiec😍 jeśli chodzi o te brązowe plamienia to nie ma żadnego krwiaka i luteine dostałam na dwa tygodnie do następnej wizyty.
 
Do góry