reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Poczekajcie , może faktycznie administratorka miała po prostu w Świeta wolne od forum i teraz pewnie różnych spraw będzie mieć więcej do pozałatwiania.
Ja na waszym miejscu też bym się już nieźle wkurzała na to.
 
Dziewczyny mam pytanie, jestem w trakcie 10 tygodnia i coś wczoraj dzisiaj mi się wydaje ze mdłości powoli ustępują.. czy nie za wcześniej?
Odrazu tyle myśli w głowie że masakra, a za tydzień na te badanie pierwsze wszystkie idę, też stresu będzie ze szok
Tez mam 10 tydzień i mdłości ustąpiły ponad tydzień temu. Ogólnie dobrze się już czuje dlatego się stresuje ze wszystko minęło a dopiero w czwartek mam wizytę
 
reklama
Dziewczyny, wysłałam ponownie listę. Widzę, że Ania była ostatnio on-line. Poszła z mojej strony wiadomość:
„Aniu, przypominam się z prośbą o dodanie dziewczyn:
@Ann91
@izabela.keska@vp.pl
@antonina88 https://www.babyboom.pl/forum/members/antonina88.209079/pl
@Domciaaaa
@wikoosia
Jeśliby była możliwość dodania szybko dziewczyn to będę wdzięczna, zaczęły się pierwsze wizyty 11-13 tydzień i brakuje im bardzo grupy zamkniętej.”

Ja naprawdę nie mam mocy sprawczej i jak same widziałyście byłam pominięta.
 
Do góry