reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej ja po wizycie.. Dzidzia ok, mam 3 cm, dostałam zestaw badań do zrobienia. Dowiedziałam się też, że za dzidzią jest schowany drugi pęcherzyk, pusty 😔 byłyby bliźniaki, ale jedno się nie rozwinęło... Niby dobrze, bo mam już 2 w domu, ale jakoś mnie zabolało...
😥 ściskam cię mocno, bo jakoś tak niby nie wiem ale czuję co czujesz ...
Ale jedna dzidzia jest i sobie rośnie 😊 i na tym się teraz skup. Na tej małej 3cm fasolce.
 
Czy wy też macie bóle w jajnikach ? Jakby coś pulsowało? Raz mam tak w prawym, raz w lewym ... Zaczynam panikować, od dwóch dni jestem tak zestresowana ... 😑
 
Czy wy też macie bóle w jajnikach ? Jakby coś pulsowało? Raz mam tak w prawym, raz w lewym ... Zaczynam panikować, od dwóch dni jestem tak zestresowana ... 😑
Czasami. U mnie w ogóle to wszystko pojawia się co parę dni na chwilę. Cycki bolą strasznie co 2-3 dzień a potem znowu nic.
U mnie kłucie jest zwykle po lewej stronie. Raz jak mnie w nocy zakłuło to się aż obudziłam i skuliłam a po chwili przestało i znowu spokój.
 
Hej ja po wizycie.. Dzidzia ok, mam 3 cm, dostałam zestaw badań do zrobienia. Dowiedziałam się też, że za dzidzią jest schowany drugi pęcherzyk, pusty 😔 byłyby bliźniaki, ale jedno się nie rozwinęło... Niby dobrze, bo mam już 2 w domu, ale jakoś mnie zabolało...
U mnie na pierwszym usg chyba w 5 tc też były 2, a na kolejnym już był 1, a tamten się wchłonął. Wiadomo że czułam trochę żal, ale cieszyłam się że jedno dzieciątko rośnie i wszystko jest dobrze. Tak musiało być.
 
Czasami. U mnie w ogóle to wszystko pojawia się co parę dni na chwilę. Cycki bolą strasznie co 2-3 dzień a potem znowu nic.
U mnie kłucie jest zwykle po lewej stronie. Raz jak mnie w nocy zakłuło to się aż obudziłam i skuliłam a po chwili przestało i znowu spokój.
No właśnie u mnie to samo, bolało parę dni temu później cisza i wczoraj i dziś znowu.. a że przechodzą mi powoli wszystkie objawy to ja już panikuje że to oznacza najgorsze. Co chwilę chodzę do łazienki i sprawdzam czy przypadkiem nie ma krwi.. ja tego chyba psychicznie nie wytrzymam. Już mam najgorsze scenariusze w głowie ... Nie umiem myśleć pozytywnie.. a wizytę mam dopiero 27.
 
Dziewczyny co ja mam robić? Badanie moczu mi nie wyszło 😭 pierwszy raz. Wrzucam zdj
Do lekarza. Też mam dziś kolejne wyniki badania w moczu i są kijowe więc czekam na teleporadę :/ No kicha straszna :( Bardzo się martwię :( Bo już jeden lek dostałam a nie pomógł :(

W ogóle musze się pożalić. Cukry mi wychodzą złe, czuję się dobrze, ale nie mam ochoty jeść, a te cukry teraz to juz powyżej 100 wskakują na czczo mimo, że trzymam dietę. Będę musiała jeszcze bardziej się przyłożyć :( Okropne to jest :( No i te bakterie w moczu dobiły mnie dziś dodatkowo. Myślałam, że to rutynowe sprawdzenie a tu lipa i dalej beznadziejny wynik.
 
reklama
Hej ja po wizycie.. Dzidzia ok, mam 3 cm, dostałam zestaw badań do zrobienia. Dowiedziałam się też, że za dzidzią jest schowany drugi pęcherzyk, pusty 😔 byłyby bliźniaki, ale jedno się nie rozwinęło... Niby dobrze, bo mam już 2 w domu, ale jakoś mnie zabolało...
Podziwiam Ciebie, ja się tak mega zastresowalam jak mi powiedział ze musi sobie obraz przybliżyć bo chyba widzi 2 płody ze aż chciałam usiąść 🤪 nie żebym nie chciała ale musiałabym sie przyzwyczaić do sytuacji w jakiej sie znalazłam 😊
 
Do góry