reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
ja juz ubralam w sobote :) byla promocja pod dino i kupilam i od razu ubralam :)
 
Witam wszystkich z rana. Miłego dnia życzę. My dziś zaczynamy 10 tydzień 💕 Może będę spokojniejsza. 😁
Czy któraś z was myślała (albo już ma z poprzednich ciąży) o zakupie detektora tętna płodu? Ciekawi mnie to jak to działa i czy ma to sens.
Myślę nad zakupem, ze względu na to, że mam bardzo rzadką wadę serca i wolę mieć pod kontrolą dziecko od samego początku
 
reklama
Mam z poprzedniej ciąży. Dla mnie super, kupiłam pod koniec ciąży dopiero (pandemia i nie chciałam w razie słabszych ruchów jechać do szpitala). Wg ulotki od 16 tygodnia można słuchać tętna, czekam niecierpliwie [emoji28]
Witam wszystkich z rana. Miłego dnia życzę. My dziś zaczynamy 10 tydzień [emoji177] Może będę spokojniejsza. [emoji16]
Czy któraś z was myślała (albo już ma z poprzednich ciąży) o zakupie detektora tętna płodu? Ciekawi mnie to jak to działa i czy ma to sens.
 
Do góry