reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć we wtorek. Ja dziś rano takie mile zaskoczenie. Wczoraj mówiłam wieczór mojemu że Boże tak bym zjadła hod doga z taką cebulką prażona, rano mnie wola na dół i kupił mi na śniadanko 🙂 ja z młodsza w domu bo ma kwarantanne, może wezmę się pomalutku za okna, ale firanki mąż mi zawiesi albo poprostu przemyj tylko okna. Brzuch czuje prawie codziennie to nie będę szaleć.
 
Mam z poprzedniej ciąży. Dla mnie super, kupiłam pod koniec ciąży dopiero (pandemia i nie chciałam w razie słabszych ruchów jechać do szpitala). Wg ulotki od 16 tygodnia można słuchać tętna, czekam niecierpliwie [emoji28]wo
wow nawet nie iedxialam ze cos takeigo jest :) ile to kosztuje? to nie szkodzi dziecku? mozna sluchac ile sie chce :)?
 
Hej dziewczyny!
Trochę mnie nie było, ale nadrabiam.
Chciałabym pokrótce napisać, że każda z nas ma prawo do stresu, każda przechodzi ciąże inaczej od drugiej bo jesteśmy różne, jedna czuje się lepiej druga gorzej. Forum jest po to by korzystać z opinii i przeżyć każdej z nas, by zdobywać wiedzę. Forum jest tez po to, że jesli ma się obawy i pytania to zadajemy je oczekując odpowiedzi a nie hejtu. Kto ma ochotę na konkretny temat niech pisze, po to tu jesteśmy przecież. Wspierajmy się bo w końcu jesteśmy lipcowkami🤰🤰🤰RAZEM!

Uśmiechajmy się, cieszmy się chwilą, dajmy sobie wzajemnie siłę i wsparcie! A każdemu będzie lepiej.
Mnie ratuje pozytywne myślenie. ☺️☺️☺️


Co do ‚objawow’. Dziś 7+3, prócz nabrzmiałych piersi wszystko inne ustało. O co się boje bo zaczynam jeść z podwójną siłą 😂😂😂


Moje pytanie do Was!!!
Czy któraś z Was korzysta z zajęć jogi stacjonarnie lub może korzysta z nagrać lub konsultacje online???
Mam duży problem z kręgosłupem, musiałam narazie zrezygnować z masaży i czuje, że zastygłam, a bardzo chętnie się poruszam. Poproszę o oponie!

Ja smigam 3-4 razy w tygodniu na joge. Od testu odstawilam wszystkie Hot i power bo nie wolno i teraz tylko te spokojniesze: Yin, Hatha i dodatkowo pilates.
Czuje sie swietnie i instruktorki zawsze mowia czego ciazowa ma nie robic.
 
Co do tętna, wielkości płodu , wyników badań . Nigdy się nad tym nie zastanawiałam , ja wychodzę z założenia że jeżeli lekarz nie mówi że coś jest źle to nie ma się czym przejmować . Myślę że warto zaufać lekarzowi
Też myślę podobnie, ja w sumie nawet nie wiem jakie dziecko miało tętno, ale jeśli mój zaufany ginekolog nic nie powiedział, to znaczy że było dobre i to jest najważniejsze ☺️
 
reklama
ile wasze płody miały tętno w okolicjac 6tc? bo moj ma az 160 czy to nie za dużo :/
ja w 8t miałam 170, mój ginek mówił że to normalne że te serduszko tak zapieprza, później będzie zwalniać.

Ja właśnie siedzę w poczekalni ( czyt. w samochodzie ) i czekam na swoją wizytę bo dopiero za 20minut otwiera a jestem pierwsza.
U mnie dzisiaj 10+1 ( czyli 10 lub 11tydzień, jak kto woli ).
 
Do góry