reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
ja juz ubralam w sobote :) byla promocja pod dino i kupilam i od razu ubralam :)
 
Witam wszystkich z rana. Miłego dnia życzę. My dziś zaczynamy 10 tydzień 💕 Może będę spokojniejsza. 😁
Czy któraś z was myślała (albo już ma z poprzednich ciąży) o zakupie detektora tętna płodu? Ciekawi mnie to jak to działa i czy ma to sens.
Myślę nad zakupem, ze względu na to, że mam bardzo rzadką wadę serca i wolę mieć pod kontrolą dziecko od samego początku
 
reklama
Mam z poprzedniej ciąży. Dla mnie super, kupiłam pod koniec ciąży dopiero (pandemia i nie chciałam w razie słabszych ruchów jechać do szpitala). Wg ulotki od 16 tygodnia można słuchać tętna, czekam niecierpliwie [emoji28]
Witam wszystkich z rana. Miłego dnia życzę. My dziś zaczynamy 10 tydzień [emoji177] Może będę spokojniejsza. [emoji16]
Czy któraś z was myślała (albo już ma z poprzednich ciąży) o zakupie detektora tętna płodu? Ciekawi mnie to jak to działa i czy ma to sens.
 
Do góry