reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny. Ja wczoraj czułam się tragicznie. Fizycznie i psychicznie. Katar nie odpuszcza a dziś jeszcze wyskoczyła mi opryszczka. Wczoraj miałam takiego doła że nawet na forum nie zaglądałam tak często jak zawsze. Mój kochany mąż chcąc poprawić mi humor kupił mi na mikołajki czaderski smartwatch. Pomimo że nie kupujemy sobie prezentów na mikołajki. Dzis psychicznie czuje się lepiej i mam więcej siły. Mam zamiar jechać kupić dziecku jakieś śniegowych i może kombinezon bo biedny rano płacze ze mu zimno. Zła matka ze mnie... 😄
 
Hej dziewczyny!
Trochę mnie nie było, ale nadrabiam.
Chciałabym pokrótce napisać, że każda z nas ma prawo do stresu, każda przechodzi ciąże inaczej od drugiej bo jesteśmy różne, jedna czuje się lepiej druga gorzej. Forum jest po to by korzystać z opinii i przeżyć każdej z nas, by zdobywać wiedzę. Forum jest tez po to, że jesli ma się obawy i pytania to zadajemy je oczekując odpowiedzi a nie hejtu. Kto ma ochotę na konkretny temat niech pisze, po to tu jesteśmy przecież. Wspierajmy się bo w końcu jesteśmy lipcowkami🤰🤰🤰RAZEM!

Uśmiechajmy się, cieszmy się chwilą, dajmy sobie wzajemnie siłę i wsparcie! A każdemu będzie lepiej.
Mnie ratuje pozytywne myślenie. ☺️☺️☺️


Co do ‚objawow’. Dziś 7+3, prócz nabrzmiałych piersi wszystko inne ustało. O co się boje bo zaczynam jeść z podwójną siłą 😂😂😂


Moje pytanie do Was!!!
Czy któraś z Was korzysta z zajęć jogi stacjonarnie lub może korzysta z nagrać lub konsultacje online???
Mam duży problem z kręgosłupem, musiałam narazie zrezygnować z masaży i czuje, że zastygłam, a bardzo chętnie się poruszam. Poproszę o oponie!
 
reklama
Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę tych choinek i przygotowań! 🤩 u Nas totalny remont góry domu (wyburzenia ścian, zmiana elektryki itp.), wiec hałas + kurz wszędzie i 10h na dobę...
Zwykle w Mikołajki ubieraliśmy choinkę, lampki po domu rozwieszaliśmy, stroiki, świeczniki... ahhh to były czasy 🥰🤩 Teraz zafoliowani w salonie z kuchnią 30m i tyle 😂😂😂
To ja Tobie z kolei zazdroszczę, też mam remont piętra domu, jeszcze miesiąc temu myślałam, że na święta będzie, a tu nam się ekipa wysypała. Tragedia jest żeby jakiegokolwiek fachowca dorwać i cokolwiek z nim konkretnie ustalić 😩. Wygląda na to, że sami musimy zacząć robić, żeby do lipca chociaż zdążyć…
 
Do góry