reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Popieram wszystko co napisałaś. Nie ma.tutaj ani lepszych ani gorszych. Niezależnie od doświadczenia. I nie powinno tu być tematów tabu np o dupie nie rozmawiamy, bo to drażliwe. A takich zdjęć też nie bo nie wypada. Po to tu jesteśmy aby się wspierać i razem przeżyć te przynajmniej 9 pięknych lecz trudnych miesięcy. Też czekam na zamkniety wątek, nie chce dalej wchodzić tu w szczegóły gdy każdy może to przeczytac.
Ja tez się w 100% zgadzam 🤫
 
reklama
Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę tych choinek i przygotowań! 🤩 u Nas totalny remont góry domu (wyburzenia ścian, zmiana elektryki itp.), wiec hałas + kurz wszędzie i 10h na dobę...
Zwykle w Mikołajki ubieraliśmy choinkę, lampki po domu rozwieszaliśmy, stroiki, świeczniki... ahhh to były czasy 🥰🤩 Teraz zafoliowani w salonie z kuchnią 30m i tyle 😂😂😂
 
Mi tez buzują napisałam wcześniejszych post xeby was uspokoić żeby trochę pozytywów wnieść a w podzięce dostslam taki że odechciało mi się tu wchodzic. Co z tego że z pierwszym dzieckiem zaszlam w pierwszym cyklu co z tego że nastepna ciaza skończona poronieniem była po pół roku starań a kolejna tez z poronieniem w pierwszym cyklu i teraźniejsza w cyklu po poronieniu. A czyli osoby które się dłużej staraly mają prawo wieksze do cierpienia i użalania się ja nawet prawa dla uspkojenia was nie mam bo co bo niby mi w życiu było lepiej innym gorzej. A g.... prawda nie zna mnie żadna i nie wie o mnie nic. Mój post miał was uspokoić a zrobiło mi się tylko przykro bo w podzięce dostalam taki którego bym się w życiu nie spodziewała. I serio myślę nad odejściem stad bo przecież jestem taka zła i nie Dobra bo chciałam dobrze.
Uszy do góry. Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał nakaz lub zakaz przeżywania bardziej, czy mniej 🤷 czasami sam fakt pierwszej ciąży może paraliżować 🙈 zjadło mnie dzisiaj to, że kilka razy przeczytałam "ale jak to bez heparyny"...no tak wyszło i już 🤷 jak sobie na spokojnie pomyślałam, to heparyna też ma swoje przeciwwskazania i ryzyko. Szacuje się, że 60% kobiet z tymi mutacjami powinno dostać heparynę ale mówimy o kobietach, u których wiemy o mutacjach 🤷 miałam problem z zajściem w ciążę i zaszłam dzięki piciu wody i braniu acardu , wierzę że tak też dociagniemy z maluszkiem do końca 🙈 nie ukrywam pasuje mi rodzenie latem 😂 mamy z mężem 2 konie i ten miesiąc w domu z maluszkiem jakoś damy radę 😂 ale 2 jak zimową porą ? 🙊 Także lepiej niech rośnie duże i silne 😁
 
Moj tak samo 😍 aż go nie poznaje. Tzn cieszy się ze ma obiadek ciepły po pracy, ale nie mogłabym mu go nie zrobić tym bardziej ze 2 dzieci w domu głodnych takze 😅 no obiady u nas to podstawa. Ale jakoś mam takiego lenia na wszystko. Ubieracie juz choinki, stroicie domy, ja tez bym chciała żeby mi się chciało 😂 ja ostatnio lubię się położyć, najlepiej przykryć ciepłym kocykiem i wypić jakaś pyszna herbatkę ❤️ Ale mezus nic nie mówi na moj nieogar. Tzn.mówi ze widzi ze mało co robię 😂 ale normalnie by powiedział Kobieto weź się do roboty 😂 a teraz jak mówię ze mi się nie chce, ze wskoczyłabym do wyrka i przespała to mówi ze on nie widzi problemu. Jak chce to mam iść 😂🙈 i widzę jak dzieciaki nasze przestawia. Już kilka razy slyszalam jak tłumaczy im ze musza mi więcej pomagać 😂 cwaniaczek… ale dobre i to bo on dużo pracuje. W zasadzie z pracy do pracy. Mamy go w weekendy jedynie dla siebie ❤️ Ale wtedy sam tez ogarnia 😉
Mój mąż stwierdził, że wyśpi się za 8 miesięcy 😂 bo cały czas się o mnie martwi 🙈 i boi się mnie zostawiać samą w domu, bo wymyślam prania, prasowania...mam odpoczywać i dbać o siebie. Stwierdził, że zamówi mi suszarkę bębnową, bo nie chce żebym chodziła na strych z ciężkim praniem 🙈 kochany jest
 
Niezle jaja w tym Hotel Paradise! Tez byłam fanka Wiki i Miłosza. Co ona teraz przeżywa współczuje jej!

Jak odpadli kibicowałam Mateuszowi, ale pod koniec coś nie ciągnęło go do Vaness, aż się zastanawiałam czy nie jest gejem?

No a jak już Sara wygrała to super zrobiła zaskoczyła mnie 😂

I co ja teraz będę oglądać … jeszcze mam kilka odcinków Prince Charming 😂
 
Niezle jaja w tym Hotel Paradise! Tez byłam fanka Wiki i Miłosza. Co ona teraz przeżywa współczuje jej!

Jak odpadli kibicowałam Mateuszowi, ale pod koniec coś nie ciągnęło go do Vaness, aż się zastanawiałam czy nie jest gejem?

No a jak już Sara wygrała to super zrobiła zaskoczyła mnie 😂

I co ja teraz będę oglądać … jeszcze mam kilka odcinków Prince Charming 😂
Wogole ta akcja z ta Wiki mnie wkurzała jak można być takim wrednym uwziely się wszystkie na niej jak niewiem. Obserwuje ja na insta i faktycznie jednak ten program wykończył ja psychicznie.

A co do Mateusza no fakt drugi w kolejności był do finału według mnie. A z Vanessa myślę że poprostu znudził się zdobywaniem jej. Faceci jednak lubią czasem isc na łatwiznę A ona raczej trudna do zdobycia była
 
reklama
Do góry