reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
Ja mam sztuczna na pniu i mój mąż żeby ubierać najlepiej w wigilię, przekonania chrześcijańskie 😜 w tamtym roku wywalczyłam tydzień przed tylko żeby oświecić w wigilię, 🤣 terax już bym ubrała
 
Tez czekam na to dziadostwo [emoji1787] oglądałam każdy odc i prawie zawsze nerwy miałam [emoji1787]
Ja także. [emoji23][emoji23] Jedynej edycji której nie oglądałam to przed tą..[emoji1751][emoji1751][emoji23][emoji23] wciągające *****..[emoji39][emoji39]
Ja byłam za Mateuszem i Vanessa. [emoji1745]
 
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
U mnie w rodzinnym domu zawsze w wigilię .. dla mnie wtedy te święta takie krótkie [emoji39][emoji39] i ubieramy tydzień przed, ale w tym roku kto wie...[emoji4][emoji4]
 
Hej dziewczyny wynik na szczęście negatywny. Więc teraz pytanie jak pozbyć się kataru... Ubolewam bo zawsze brałam cirrus i po 3 dniach był spokój. A teraz nie mam pojęcia co zrobić. Pozdrawiam was i życzę wam zdrówka.
tez mialam gila w listopadzie. Tez sie testowalam i negatywny. Walilam duzo soli fizjologicznej inhalacje herbate z miodem i cytryna syrop z czarnego bzu
 
@justyska89 kochana, każdej czasami puszczają nerwy. Powiem ci ... gdy byłam w 6t ciąży i wyskoczyło mi te krwawienie i obowiązek leżenia bo szanse były 50/50 ... to każdy tutejszy post o poronieniu doprowadzał mnie do totalnego szału, miałam nawet odruch żeby skasować swoje konto... ale przeszło mi. Dzisiaj może jest jeszcze parę tematów które mnie denerwują ale też rozumiem, że inne mają potrzebę wygadania się.

A ty idź sobie zrobić ciepłe kakałko i siedź z nami, bo jesteś Lipcówka, tak jak każda tu z nas 🥰
O tak kakałko to zdecydowanie lekarstwo na całe zło 😀 każdego dnia obowiązkowo muszę wypić na poprawe humoru 😋 Dziewczyny bezdzietne na l4 pytanie do Was co robicie ? :-D Ja szukam sobie jakiś zajęć ale i tak w sumie większość dnia przesypiam. Czekam az ten grudzień dobiegnie końca i wkroczymy w drugi trymestr. Nudności ustąpią napewno samopoczucie się poprawi i może więcej energii nabiorę bo teraz jestem nie do życia.
 
reklama
O tak kakałko to zdecydowanie lekarstwo na całe zło 😀 każdego dnia obowiązkowo muszę wypić na poprawe humoru 😋 Dziewczyny bezdzietne na l4 pytanie do Was co robicie ? :-D Ja szukam sobie jakiś zajęć ale i tak w sumie większość dnia przesypiam. Czekam az ten grudzień dobiegnie końca i wkroczymy w drugi trymestr. Nudności ustąpią napewno samopoczucie się poprawi i może więcej energii nabiorę bo teraz jestem nie do życia.
Ja na L4 od tygodnia dopiero ale zaczęłam powoli dekorować dom na święta a tak to leże i oglądam wszystko na Netflix albo gram w jakieś gry na PlayStation 😁 tak bardzo ambitnie.. ale przynajmniej głowę mam czymś zajęta 🤷
 
Do góry