reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
 
Hej laski. Ja dziś byłam na wizycie 7t 3 d i pięknie biło ❤️,strasznie się poryczałam tak bardzo się bałam,ale jest ok.
Kilka dni nie zaglądałam,bo w domu syn i mąż chorzy ( nie covid, uff) ale wiecie, to jednak 2 facetów którymi trzeba się zająć, szczególnie tym starszym 🤣🤣🤣
Powiem wam szczerze,że pamiętam z pierwszej ciąży,to dziewczyny na forum bardzo się wspierały, chciałabym żeby tutaj też tak było. Rozumiem każda jest inna, ale okażmy sobie więcej zrozumienia w każdej sprawie. Ja żałuję,że straciłam kontakt z laskami z pierwszej ciąży,bo naprawdę bardzo dużo się od nich nauczyłam i często myślę co u nich słuchać.
Dlatego bądźmy dla siebie dobre, żeby każda wchodziła tu dla przyjemności i odprężenia po ciężkim dniu.
 
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
Ja w tym tygodniu. W zeszłym roku ubieraliśmy w tygodniu gdy wypadała Wigilia i potem się nagle Święta skończyły.
Teraz siedzę w domu i powiedziałam swojemu, że w tym tygodniu ma mi wszystko przytaszczyć do domu.
 
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
My w tym roku kupujemy chyba 18.12 :) bo przed samą wigilia nigdy nie ma na nią czasu, u mnie masa osób na święta się zjeżdża:) ale też zauważyłam, że w tym roku jakoś wszyscy szybko się za ozdoby wzięli
 
reklama
Chciałam ubrać w niedzielę, ale kiepsko się w weekend czułam i jeszcze nie ubraliśmy. Nawet nie kupiliśmy jej [emoji85] co roku mamy prawdziwa, ale my moim szalonym synku nie wiem czy to dobry pomysł, chyba, że na suficie będzie [emoji85][emoji85][emoji85]
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
 
Do góry