reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Też jestem po wizycie, maluch ma już 2,78 cm, widziałam rączki, nóżki i udało się uchwycić twarzyczkę z oczami (trochę taki mały kosmita 🤣), ginekolog włączył na chwilę bicie serduszka.
Doktor też zadowolony, powiedział że wreszcie się uśmiechnęłam, bo jak cały czas taka załamana przychodziłam to jemu też się ten mój stres udzielał.
Kolejna wizyta za tydzień 09.12
 
reklama
Czy nie za dużo masz lat na przejmowanie się takimi rzeczami? Ja też mam 29 i jestem po ślubie. Przed ślubem mama wyremontowała dom, bo przecież trzeba się sąsiadom pokazać. Załamała się jak jej powiedziałam, że nie wyjeżdżam z domu do ślubu, że ślub będzie tu gdzie mieszkam dziś, a nie mieszkałam 15 lat temu. Potem wybierała mi listę gości, atrakcje. Powiedziałam dość, mam prawie 30 chcesz mi pomóc to usiądź i mnie wysłuchaj. Wszystko było po mojej myśli mama się trochę odsunęła i dała mi w końcu żyć. To nie lat 16, to 29! Niech sobie ludzie myślą i mówią co chcą, naprawdę.
My też mieliśmy synka bez ślubu. Mój wtedy jeszcze narzeczony bał się powiedzieć rodzicą.. Ale strach miał wielkie oczy byli mega szczęśliwi. Więc głowa do góry..😃
 
Cześć dziewczyny. Ja zupełnie z innym tematem. Mam 29 lat, jestem w 8 tyg ciąży. Powoli wiem, że nie da się tego ukrywać. Niestety boję się powiedzieć moim rodzicom, i dziadką o ciąży. Z narzeczonym jesteśmy już bardzo długo. A ja mimo to tak bardzo boję się im to oznajmić. Nie wiem jak zareagują. Ukochana córka. Wnuczka. A tu dziecko... bez ślubu. Do tego mam brata 8 lat. I coś czuję że on też będzie bardzo zazdrosny. Do tej pory rozpieszczany był tylko on.

My też mieliśmy synka bez ślubu. Mój wtedy jeszcze narzeczony bał się powiedzieć rodzicą.. Ale strach miał wielkie oczy byli mega szczęśliwi. Więc głowa do góry 😊
 
Też jestem po wizycie, maluch ma już 2,78 cm, widziałam rączki, nóżki i udało się uchwycić twarzyczkę z oczami (trochę taki mały kosmita 🤣), ginekolog włączył na chwilę bicie serduszka.
Doktor też zadowolony, powiedział że wreszcie się uśmiechnęłam, bo jak cały czas taka załamana przychodziłam to jemu też się ten mój stres udzielał.
Kolejna wizyta za tydzień 09.12
Który tydz?
 
Też jestem po wizycie, maluch ma już 2,78 cm, widziałam rączki, nóżki i udało się uchwycić twarzyczkę z oczami (trochę taki mały kosmita 🤣), ginekolog włączył na chwilę bicie serduszka.
Doktor też zadowolony, powiedział że wreszcie się uśmiechnęłam, bo jak cały czas taka załamana przychodziłam to jemu też się ten mój stres udzielał.
Kolejna wizyta za tydzień 09.12
Który to tydzień, że taki duży człowiek już :)?
 
Dziewczyny a jak tam u was że śluzem? Dzisiaj jak sie podtarlam to na papierze mialam taki maly gesty i rozciągliwy sluz i zastanawiam sie czy to okej. Zaraz wchodzę do gina to sie spytam o to.
Ja mam taki gęsty, ale nie zawsze
Dziewczyny, nie bójcie się tego obciążenia tak. Ja przy pierwszej ciąży też byłam nakręcona, że będzie dramat, a w mojej głowie to było dużo gorsze niż samo badanie w rzeczywistości. Jest słodkie, może być nie dobrze, ale serio nie jest tak źle
Mojego męża siostra chciała żebym z nią pojechała na glukozę. Boże to była masakra, ona mi tam zemdlała dwa razy. Pół dnia spędziliśmy na tym badaniu
Dziewczyny a ja mam takie pytanie, czy któraś z Was miała badanie piersi podczas wizyty w ciąży?
Moja ostatnia ginekolog mówiła że takowe się w ciąży robi, natomiast mój aktualny lekarz o tym póki co nie wspominał
Ja miałam na pierwszej wizycie.
Pytanie z innej bajki ( sorki ) : ma któraś też awarię cyfrowego polsatu ?
U mojej mamy jest awaria w cyfrowym. Wyskakuje brak sygnału
I ja się melduję, wszystko OK ☺️ Jest zarodek z bijącym serduszkiem ❤️😍 Termin mam na 26 lipca, kolejna wizyta 21.12. Jutro dzwonię i umawiam się na prenatalne 😉
ooo gratulacje. Masz ten sam termin co ja
 
Ooo matko w końcu was nadrobiłam 🙈 gratuluje bijących ❤ @Aaagaa to zdjęcie w 3d jest mega.
Dzisiejszy dzień był mega ciężki. A jeszcze gorsza czeka mnie rozmowa w pracy. Podpisałam dzisiaj nową umowę, ale trochę się wkurzyłam bo miała być na czas nieokreślony, a dostałam na ponad rok😤 chociaż z drugiej strony dobrze, że nie zostałam na lodzie z niczym. Czy któraś się orientuje jak to wygląda gdy umowa wygasa w trakcie macierzyńskiego? Będę wdzięczna za informacje bo ja kompletnie się nie znam na tych przepisach.
Dzięki!
Ale sama byłam bardzo zaskoczona, że takie zdjęcie zrobił. Powiedział, że maluszek tak ładnie się ułożył, że aż żal nie wykorzystać.
 
reklama
Ja dziewczyny właśnie kończę się pakować. Dwie walizy mam ze sobą. Jutro o 9 mam lot. Zaraz będę zwijać się do Warszawy. Przenocuje w hotelu i rano zbieram się na lotnisko. Długi lot mnie czeka, ale wierzę, że wszystko będzie oki
wysokich lotow i uwazaj na siebie na lotniskach i w samolocie. Milej podrozy.
Odezwij sie gdy bedziesz juz u siebie.
 
Do góry