reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny. Ja zupełnie z innym tematem. Mam 29 lat, jestem w 8 tyg ciąży. Powoli wiem, że nie da się tego ukrywać. Niestety boję się powiedzieć moim rodzicom, i dziadką o ciąży. Z narzeczonym jesteśmy już bardzo długo. A ja mimo to tak bardzo boję się im to oznajmić. Nie wiem jak zareagują. Ukochana córka. Wnuczka. A tu dziecko... bez ślubu. Do tego mam brata 8 lat. I coś czuję że on też będzie bardzo zazdrosny. Do tej pory rozpieszczany był tylko on.
Poważnie? Jesteśmy w tym samym wieku i w podobnej sytuacji byłam, ale miałam wtedy 20 lat i byłam w związku raptem 1,5 roku 🙈 za chwilę będziesz miała 30 lat i nie rozumiem jak można bać się oznajmić taką nowinę rodzinie. Przecież jesteś dorosła!
 
reklama
Witam i gratuluje dwóch kresek [emoji3526] u mnie podobny zestaw - w domh syn z konca kwietnia 2020 i aktualnej termin wg USG na 26.07.2022 [emoji3526]
Witam, chciałabym dołączyć do Waszego grona mam lipcowych. Tydzień temu na teście zobaczyłam dwie kreski. [emoji846] 6 tys ciąży, byłam już u lekarza, czekam na wyniki, kolejna wizyta w piątek, termin ostatnie dni lipca. W domu już 1,5 roczniak z maja 2020.
 
Witam i gratuluje dwóch kresek [emoji3526] u mnie podobny zestaw - w domh syn z konca kwietnia 2020 i aktualnej termin wg USG na 26.07.2022 [emoji3526]
Jak ja wam zazdroszczę takiej różnicy wieku między dziećmi. U mnie będzie 9 lat, to przepaść 🤦‍♀️ ale dopiero od zeszłego roku zaczęłam pragnąć 2 dziecka. Wcześniej jakoś niebardzo.
 
Witam i gratuluje dwóch kresek
emoji3526.png
u mnie podobny zestaw - w domh syn z konca kwietnia 2020 i aktualnej termin wg USG na 26.07.2022
emoji3526.png
I ja i ja, mam córkę 1,5 roku, kwiecień 2020
Witam, chciałabym dołączyć do Waszego grona mam lipcowych. Tydzień temu na teście zobaczyłam dwie kreski. 🙂 6 tys ciąży, byłam już u lekarza, czekam na wyniki, kolejna wizyta w piątek, termin ostatnie dni lipca. W domu już 1,5 roczniak z maja 2020.
Więc jedziemy na tym samym wozku. Lena 18.04.2020 I kropek z terminem na 10.07.2022 :)
 
Dziewczyny mam pytanie polecacie jakąś książkę na temat macierzyństwa, dziecka itd ? Coś godnego polecenia ? Spodziewamy się pierwszego dziecka, więc póki jest czas chcielibyśmy zasięgnąć jakiej fajnej lektury :)
 
Dziewczyny przyplatała mi sie jakas infekcja :( intymna. Piecze w cholere nie boli pecherz ewidentnie tam cos. Moja lekarka chora mam w domu gynoxin optima ale na ulotce napisane ze po konsultacji z lekarzem a ja zaraz ocipieje :(
 
Dziewczyny mam pytanie polecacie jakąś książkę na temat macierzyństwa, dziecka itd ? Coś godnego polecenia ? Spodziewamy się pierwszego dziecka, więc póki jest czas chcielibyśmy zasięgnąć jakiej fajnej lektury :)
Ja z doswiadczenia mogę powiedzieć żeby nie czytac i się na nic nie nastawiac :)

Potem coś nie idzie książkowo i ma się wyrzuty sumienia i myśli ze człowiek sobie nie radzi…
 
reklama
Dziewczyny i jak? Zna się któraś na tych wynikach toksoplazmozy? Glukoza na szczęście ok
 

Załączniki

  • Screenshot_20211130_214722_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211130_214722_com.android.chrome.jpg
    114,2 KB · Wyświetleń: 58
  • Screenshot_20211130_214751_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211130_214751_com.android.chrome.jpg
    114 KB · Wyświetleń: 67
Do góry