reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, u mnie ostatnia miesiączka 23 września. Ale chyba straciłam nadzieję... 😭 Na pierwszej wizycie byłam 9 listopada i był to 5t2d więc wcześnie i ciaza zdecydowanie młodsza niż wynika z OM. Ale w poprzedniej ciąży też tak miałam, różnica prawie 3 tygodnie 🙉 a córcia za chwilę skończy już 3 latka ❤️ teraz sytuacja co najmniej dziwna... dziś byłam na kolejnej wizycie z której wynika ze to 6t5d więc strasznie mało ta ciąża urosła 😭 dodam, że nadal jest tylko puste jajo bez zarodka 💔 chociaż z usg termin wychodzi na 14 lipca... moja Pani dr zaleciła zrobić mi bęte jutro i w piątek i dać jej znać o wyniku, żeby zobaczyć co dalej.... jakoś nie umiem być dobrej myśli 😭 bóle piersi ustały, nudności też... wykończę się psychicznie do następnego wtorku. A może macie podobne historie swoich poprzednich ciąż?
Oczywiście wszystkim nam gratuluję tak czy tak i zycze duuuzo zdrówka ❤️
Ja syna zobaczyłam dopiero w 7t5d…
Wcześniej był pusty pęcherzyk…
A teraz ma już prawie tyle wzrostu co ja:)

Trzymam kciuki bardzo mocno żeby u Ciebie tez tak bylo😘
 
Witaj w klubie...w sierpniu tego roku poroniłam samoistnie ciążę w 8t3d puste jajo tylko z p.żółtkowym.
Teraz jestem w ciąży. Ostatnia miesiączka 3.10 więc dziś dokładnie powinien być 8t3d
I zaczęło się to samo co ostatnio...rano delikatne plamienie, później nic. Straciłam już nadzieję i nastawiłam się już na najgorsze..bo wszystko co do dnia..
O 16 miałam wizytę u lekarza i on stwierdziła że nie widzi nic niepokojącego, ciąża faktycznie jest młodsza o ponad dwa tyg, ale dziś na USG zobaczył echo zarodka...ale jakoś nadal nie umiem się cieszyć:( za 2 tyg kolejna wizyta więc zobaczymy....
Postaraj się zaufać lekarzowi…
Skoro mówi ze wszystko ok to musi tak być!!!
A plamienia się zdarzaja…
Moja siostra płaciła prawie cały pierwszy trymestr…
 
Cześć dziewczyny. Ja zupełnie z innym tematem. Mam 29 lat, jestem w 8 tyg ciąży. Powoli wiem, że nie da się tego ukrywać. Niestety boję się powiedzieć moim rodzicom, i dziadką o ciąży. Z narzeczonym jesteśmy już bardzo długo. A ja mimo to tak bardzo boję się im to oznajmić. Nie wiem jak zareagują. Ukochana córka. Wnuczka. A tu dziecko... bez ślubu. Do tego mam brata 8 lat. I coś czuję że on też będzie bardzo zazdrosny. Do tej pory rozpieszczany był tylko on.
 
Dziewczyny i ja jestem po 2 wizycie. Na pierwszej w 5 tc był tylko pęcherzyk. Dzisiaj 7+3 I piękny zarodek z ❤ też z usg 7+3 wyszło. Ginekolog mówił że jak na razie wszystko idealnie. Tylko powiedział że założy kartę ciąży na następnej wizycie będzie to 9+3 zastanawiam się czy to nie późno no ale chyba wie co robi.
 
Ooo matko w końcu was nadrobiłam 🙈 gratuluje bijących ❤ @Aaagaa to zdjęcie w 3d jest mega.
Dzisiejszy dzień był mega ciężki. A jeszcze gorsza czeka mnie rozmowa w pracy. Podpisałam dzisiaj nową umowę, ale trochę się wkurzyłam bo miała być na czas nieokreślony, a dostałam na ponad rok😤 chociaż z drugiej strony dobrze, że nie zostałam na lodzie z niczym. Czy któraś się orientuje jak to wygląda gdy umowa wygasa w trakcie macierzyńskiego? Będę wdzięczna za informacje bo ja kompletnie się nie znam na tych przepisach.
 
reklama
Do góry