reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A pierwsze prenatalne jest jeszcze transwaginalne czy już przez powłoki brzuszne?
Bo ja nie pamietam 😂
Ja miałam transwaginalne. Dla tych wszystkich pomiarów lepiej jednak widać, chyba, że ktoś jest bardzo szczupły a warstwa tłuszczyku na brzuchu go nie dotyczy to jest szansa przez brzuch. Niestety mnie ten opis nie charakteryzuje ;)
 
Hej hej miłego dnia dziewczyny życzę.
Mi dzisiaj dentysta odwołał wizytę a ginekolog przełożył z 12.40 na 11.00 jutro także troszke wcześniej. Już doczekać się nie mogę dodatkowo stres mam.
Córkę do przedszkola mąż zawiózł a ja spać poszłam dalej ja to się nadaje ostatnio tylko do spania.
Siedzę w pracy i nie mogę się na niczym skupić 🤦 masakra jakaś

Nie dziwie ci się też jakas tąpnieta masakra ciekawe ile takie samopoczucie będzie u nas trwało jeszcze.
 
Jejku dziewczyny zostało już dwa dni do wylotu, a ja jeszcze do końca się nie spakowałam. Dobrze, że dzisiaj czuje się świetnie jak nigdy
 
Dlatego ja stwierdziłam, że idę też na NFZ. Pierwsze badania to duży koszt, a zawsze coś w kieszeni zostaję.
 
reklama
Z OM będę miała jutro 9+2, ale to będzie moje czwarte usg i za każdym razem pokazuje o dzień więcej, co by się zgadzało, bo ja mam cykle 26/27 dniowe 😉
aaa OK ja mam cykle najróżniejsze 47,23,34,24,26,42,33,28 i tak w cały świat hehehe więc u mnie to jedna wielka niewiadoma, ide w czwartek zobaczymy co bedzie, drugie USG, na pierwszym był tylko pęcherzyk ciążowy i pecheżyk żółtkowy :) mam nadzieje ze teraz będzie już widać zarodek.
 
Do góry