reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny a wy prenatalne macie na nfz czy prywatnie, że już umówione jesteście ?🙈
U mnie wypada 12 tc dopiero na przełomie ostatniego tygodnia grudnia i stycznia i się zastanawiam czy już dzwonić i się zapisywać czy jeszcze poczekać. Oczywiście ja prywatnie będę robić, bo nfz nie spełniam kryteriów 😜
ja będę robiła prywatnie, choć łapie się na NFZ…
Ale chce robić wszystko w jednym podmiocie leczniczym… wiec prenatalne zrobi mi dr który jest właścicielem Centrum Medycznego, w którym przyjmuje moja lekarka…
Ona mówiła mi do kogo mogę isc na NFZ kto dobrze robi, ale wole być w jednym miejscu, gdzie lekarze znają się między sobą i konsultują w razie czego…
 
Ja od wczoraj jestem mega słaba . Wczoraj nawet spałam w dzień co nigdy mi się nie zdarza. Dziś pierwszy raz wymiotowałam 🤢,a myślałam że jak smaku nie czuje to przynajmniej to mnie ominie. W przyszłym tygodniu pewnie będę mieć wizytę .
 
Dziewczyny a wy prenatalne macie na nfz czy prywatnie, że już umówione jesteście ?🙈
U mnie wypada 12 tc dopiero na przełomie ostatniego tygodnia grudnia i stycznia i się zastanawiam czy już dzwonić i się zapisywać czy jeszcze poczekać. Oczywiście ja prywatnie będę robić, bo nfz nie spełniam kryteriów 😜
Ja mam na nfz dlatego już umówiona
 
Ja wczoraj jadąc do rodziców w odwiedziny zauważyłam dość mocno, że koniecznie muszę zrobić zakupy odzieżowe. Stanika nie ubiorę, spodnie po godzinie musiałam odpiąć bo cisnęły jakbym była po baaardzo sutej wyżerce, w domu poza takimi luźnymi alladynkami na gumce nic nie pasuje żebym czuła się luźno i swobodnie.

Jutro idę zrobić badania krwi na te całe wątrobowe b, c, toksoplazmozę, kiłę itd ... i właśnie się dowiedziałam, że będzie mnie to 220zeta kosztować .
 
reklama
Ja muszę zadzwonić do przychodni umowic syna na wizyte i tak mi glupio, bo mam tako zjechany głos i brzmię jak karyna spod lampy 😂😂😂

Jutro mam wizyte i jesli bedzie wszystko okej to biorę skierowanie na prenatalne i będę sie już zapisywać
 
Do góry