reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Moze te cmv przy następnej wizycie da. Zapytam go o to ewentualnie
Z tego co czytałam wielu ginekologów nie kieruje na to badanie…
Bo leczenia i tak nie ma…
A większość kobiet już przeszła tego wirusa i ma przeciwciała…
Ponoć drugie zachorowanie zmniejsza dużo ryzyko zakażenia płodu…
 
reklama
Ale mnie dziś wzięło. Muli mnie od rana, czuję się znowu okropnie. W sobotę miałam super dzień, że mogłabym przy mniejszym braku empatii pokrzykiwać, że ciąża to nie choroba, ale dziś mnie zmiata z powierzchni, a najgorzej bo do 16 grudnia jestem tak zawalona robotą, że coś okropnego.
 
A mnie nagle wyskoczył ... może nie stres, ale jednak takie zamieszanie bo dzwonili z pracy.
Moje L4 na strone internetowego konta pacjenta ( ikp.gov.pl ) jest, na stronie zus pua jest ( sprawdzałam oba swoje konta i wszystko jest ) ... ALE ksiegowa w systemie swoim żadnego L4 nie ma...
 
Uff Ja po wizycie troszkę była obsuwa i weszłam po 10 i dopiero do domu zladowalam bo jeszcze zakupy itp. A na 14 do pracy lecę 😁 ale do żeczy po wizycie wszystko w jak najlepszym porządku 🥰🥰🥰🥰 mały człowiek ma 2cm 😁😁😁😁😁i mamy dziś 8tydziien według @ i pomiarów z usg
Super wieści!🥰 Było słychać serduszko czy lekarz nie włączał?
Ja dopiero za tydzień wizyta serduszkowa...już się nie mogę doczekać🙏
 
Dziewczyny czy wszystkie macie objawy ciąży? Ja miałam tylko jeden dzień silnej migreny aż wymiotowałam. Teraz bolą mnie trochę sutki i mam wyczulony węch ale nic więcej. Cieszyc się czy martwić?🙈
 
Ja już tez po wizycie, mój lekarz ma słaby sprzęt, mało widać. Według usg 6tc, zarodek widać o serduszku nic nie mówił ale mówił ze wszystko dobrze. Ze względu na wcześniejsze poronienie mam włączony acard 150 i clexane 0,4 do Ok 13 tygodnia. Następna wizyta 16.12 ale jak mu powiedziałam ze do tego czasu zejdę na zawał to stwierdził ze mam zadzwonić o wcześniejsza wizytę jak bardzo bede się stresować 😂
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry