reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

To Twoja pierwsza ciąża? Czy jesteś po przejściach? Ja swoją pierwsza zdiagnozowałam u ginekologa w 11 tygodniu, a druga w 14 i tym samym na pierwszej wizycie wiedziałam już ze synek będzie 😂😅 ale teraz bym poprostu psychicznie nie wyrobiła. 3 lata się staraliśmy prawie, w lutym tego roku biochemiczna i mam nadzieje ze teraz się udało i będzie ok, jednak psychika już inaczej reaguje…
wow a czemu tak późno wybrałaś się do ginekologa jeśli mogę spytać?
 
reklama
To Twoja pierwsza ciąża? Czy jesteś po przejściach? Ja swoją pierwsza zdiagnozowałam u ginekologa w 11 tygodniu, a druga w 14 i tym samym na pierwszej wizycie wiedziałam już ze synek będzie 😂😅 ale teraz bym poprostu psychicznie nie wyrobiła. 3 lata się staraliśmy prawie, w lutym tego roku biochemiczna i mam nadzieje ze teraz się udało i będzie ok, jednak psychika już inaczej reaguje…
To moje marzenie.. pójść do gina, a on mi mowi : prawie końcówka 1 trymestru 😁 o pierwszej ciazy wiedziałam przed datą spodziewanej @, w tym roku zaliczyłam biochema - oczywiście wyłapany, bo mój organizm daje mi znać, że zaczynają się inne procesy niż zazwyczaj. No a teraz to nawet nie wiem dokładnie ile po @ zrobilam test, bo nie prowadziłam zapisek 🤭 ale i tak najpóźniej tydzień po @ juz wiedziałam 🙄 nie wiem jak Ty tego dokonałaś, ale zazdroszczę, też bym tak chciała 😄
 
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
 
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
U mnie dawno wszyscy wiedzą...tak jakoś wyszło... za dużo by gadać. A miała być niespodzianka 🙄

A macie już zdjęcie USG ?
 
@BalbinaKwiat nie no błaaagam 😭😭😭
No jak tak można ! U mnie kebab jest ale 2km ode mnie a pieszo nie pójdę bo teraz takie zadymienie że masakra. A z dowozem nie da rady bo płatność gotówką a ja tylko na karcie.
Wytrzymam 😤😤😤

@Majaga no to jak będzie np zdjęcie USG to nic nie mówcie tylko połóżcie gdzieś gdzie na bank zauważą. Pomysłów jest wiele.
Ja w ostatnich dniach siedziałam na youtubie i widziałam parę sposobów na powiadomienie rodziny.
Np gdy ,,mamusia,, siedzi sobie a wszystko za nią robi małżonek: kochanie ty sobie spokojnie siedź a ja się wszystkim zajmę, podać ci coś do picia?, nie jest ci za gorąco?, przynieść ci poduszkę?- no raczej nie ma bata żeby się ktoś nie skapnął.
Ja np chciałam na urodziny teścia przynieść balony błękitne i jasnoróżowe ale u mnie wyszło inaczej.
A u was pewnie też wyjdzie po waszemu 😊😊😊
 
reklama
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
moi rodzice i teściowie dostali po takim pudełeczku
 

Załączniki

  • 5bfa1629-8684-4469-a00f-6015ad09ec88.jpg
    5bfa1629-8684-4469-a00f-6015ad09ec88.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 98
  • 42c2e012-9f9c-44c4-80e3-338ec52284a1.jpg
    42c2e012-9f9c-44c4-80e3-338ec52284a1.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 95
Do góry