reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

wow a czemu tak późno wybrałaś się do ginekologa jeśli mogę spytać?
W pierwszej ciąży nie chciało to do mnie dojść. Po pierwsze miałam bardzo rozregulowane cykle a ten miał być długi wiec czekałam cierpliwie cały styczeń 😅 aż mi moj chłop napomknął ze to może być przecież ciąża. Boże zrobiłam chyba z 5 testów no za każdym razem mowilam ze to niemożliwe i pewnie testy są jakieś stare 😂 no nie chciało to do mnie dojść. Dopiero w polowe lutego poszłam i już był 11 tydzień. I dopiero na tej wizycie uwierzyłam 😂 a przy drugiej było tak ze zaczęłam nowa prace, po pół roku okazało się ze atmosfera nie jest fajna wśród pracowników, często musiałam tłumaczyć się z błędów których niepopelnilam. Miałam dwa wyjścia albo zmienić prace albo zaciążyć, a ze chcieliśmy rodzeństwo dla córki to zdecydowaliśmy ze się staramy. I dosłownie pach. Stało się. W pracy natłok na koniec roku ze nawet nie wiedziałam ze miesiączka mi się spóźnia i dopiero po nowym roku jak zwymiotowalam po mandaryce i przestałam pic kawę pomyślałam ze coś jest na rzeczy. Moj ginekolog jakoś tez nie miał miejsca i wyszło ze przyjął mnie w 14 tygodniu. Ale te ciąże były książkowe i praktycznie na zawołanie. Chcieliśmy i mieliśmy. Nie wiedziałam ze w ciąży mogą być jakieś problemy. Dopiero niedawno się o tym przekonałam…
 
reklama
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
Ja jutro informuje moje męża 🤪 ma urodzinki, kupiłam kartę zdrapkę. Są tez takie dla dziadków, cioć.

Ja tym razem wykorzystam swoje dzieci 😂 jak one się dowiedzą to cały świat już będzie wiedział 😂😂😂
moi rodzice i teściowie dostali po takim pudełeczku

mega ❤️
 
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
my chyba poczekamy do świąt 🤭 w wigilię powiemy o ile nic nie będzie jeszcze widać 😂 ostatnio mi szwagierka wypaliła, ze juz chyba cos u mnie widać... popukalam sie tylko w glowe 😂😂😂
 
o to muszę podjechać. Zawsze lubiłam korzenne kawy ❤️

Dziewczyny poleccie cos na ból gardła... chyba załapałam cos od mojego synka, bo zaczyna mnie lekko boleć gardło 😔
Ja jem tabletki *spam* gardło. Teraz mam malinowe i są strasznie słodkie - przynajmniej dla mnie ale mnie od słodkiego odrzuciło . Kiedyś miałam *spam* gardło immuno pomarańczowo -cytrynowe i wg są dużo lepsze.
 
Właśnie się obudziłam z drzemki i sniła mi się Kim Kardashian, która jako ekspedientka w aptece sprzedawała mi tabletki na wymioty. 🤯I powiedziała, że z North w ciąży było jej niedobrze i że przyjedzie do mnie na chatę bo to jest kwestia dobrego ułożenia ciała do snu
 
reklama
Ja najpierw wrzucam masło i posiekaną cebulę na patelnię. Jak się zeszkli to szpinak (mrożony, rozdrobniony). Po kilku minutach feta albo inny ser biały. I na koniec doprawiam czosnek świeży, sól i pieprz do smaku 🙂 niektórzy dają śmietanę, ale ja nie próbowałam jeszcze 😜
Ja robię podobnie, tylko do całości dodaje pieczarek (oczywiście wcześniej podsmażonych), dodaje fetę ale żeby było trochę rzadsze wrzucam trochę śmietany 😌😌😌
 
Do góry