reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

To Twoja pierwsza ciąża? Czy jesteś po przejściach? Ja swoją pierwsza zdiagnozowałam u ginekologa w 11 tygodniu, a druga w 14 i tym samym na pierwszej wizycie wiedziałam już ze synek będzie 😂😅 ale teraz bym poprostu psychicznie nie wyrobiła. 3 lata się staraliśmy prawie, w lutym tego roku biochemiczna i mam nadzieje ze teraz się udało i będzie ok, jednak psychika już inaczej reaguje…
wow a czemu tak późno wybrałaś się do ginekologa jeśli mogę spytać?
 
reklama
To Twoja pierwsza ciąża? Czy jesteś po przejściach? Ja swoją pierwsza zdiagnozowałam u ginekologa w 11 tygodniu, a druga w 14 i tym samym na pierwszej wizycie wiedziałam już ze synek będzie 😂😅 ale teraz bym poprostu psychicznie nie wyrobiła. 3 lata się staraliśmy prawie, w lutym tego roku biochemiczna i mam nadzieje ze teraz się udało i będzie ok, jednak psychika już inaczej reaguje…
To moje marzenie.. pójść do gina, a on mi mowi : prawie końcówka 1 trymestru 😁 o pierwszej ciazy wiedziałam przed datą spodziewanej @, w tym roku zaliczyłam biochema - oczywiście wyłapany, bo mój organizm daje mi znać, że zaczynają się inne procesy niż zazwyczaj. No a teraz to nawet nie wiem dokładnie ile po @ zrobilam test, bo nie prowadziłam zapisek 🤭 ale i tak najpóźniej tydzień po @ juz wiedziałam 🙄 nie wiem jak Ty tego dokonałaś, ale zazdroszczę, też bym tak chciała 😄
 
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
 
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
U mnie dawno wszyscy wiedzą...tak jakoś wyszło... za dużo by gadać. A miała być niespodzianka 🙄

A macie już zdjęcie USG ?
 
@BalbinaKwiat nie no błaaagam 😭😭😭
No jak tak można ! U mnie kebab jest ale 2km ode mnie a pieszo nie pójdę bo teraz takie zadymienie że masakra. A z dowozem nie da rady bo płatność gotówką a ja tylko na karcie.
Wytrzymam 😤😤😤

@Majaga no to jak będzie np zdjęcie USG to nic nie mówcie tylko połóżcie gdzieś gdzie na bank zauważą. Pomysłów jest wiele.
Ja w ostatnich dniach siedziałam na youtubie i widziałam parę sposobów na powiadomienie rodziny.
Np gdy ,,mamusia,, siedzi sobie a wszystko za nią robi małżonek: kochanie ty sobie spokojnie siedź a ja się wszystkim zajmę, podać ci coś do picia?, nie jest ci za gorąco?, przynieść ci poduszkę?- no raczej nie ma bata żeby się ktoś nie skapnął.
Ja np chciałam na urodziny teścia przynieść balony błękitne i jasnoróżowe ale u mnie wyszło inaczej.
A u was pewnie też wyjdzie po waszemu 😊😊😊
 
reklama
Jak przekazujecie informacje o ciąży rodzicom? W przyszłą niedzielę mamy moją rodzinę na obiedzie (syn ma dzień później imieniny) i chcemy wtedy powiedzieć, tylko nie wiem jak[emoji85]
moi rodzice i teściowie dostali po takim pudełeczku
 

Załączniki

  • 5bfa1629-8684-4469-a00f-6015ad09ec88.jpg
    5bfa1629-8684-4469-a00f-6015ad09ec88.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 95
  • 42c2e012-9f9c-44c4-80e3-338ec52284a1.jpg
    42c2e012-9f9c-44c4-80e3-338ec52284a1.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 92
Do góry