reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Piszecie tak o tym jedzeniu dziś a ja taka głodna jestem.[emoji54][emoji54] Dziś w pracy czeka mnie nie 8 a 10h [emoji1751] nie przygotowałam się .[emoji39] Albo zjadłam już zapasy..[emoji23][emoji23] za mną chodzi ciągle nie zdrowe żarcie.[emoji1751] Ale muszę się sama powstrzymać bo się nie dokulam na końcówce.[emoji39]
 
reklama
Ale jestem nie spokojna - kurczę czemu nie może być książkowo:/ ze idę na usg i jest wszytsko tak jak powinno - wiecznie stres :/ za dużo czytam chyba muszę odpuścić .. liczę ze faktycznie plamienie implementacyjne miałam 4 listopada ( pierwszy raz w życiu miałam różowy śluz ) dziś 24.11 moze To faktycznie wczesna ciąża ... głupie jest to liczenie od 1 dnia ostatniej miesiączki :/ jak ja mam długie 32 to naprawdę można sfiksować:/ bo apka pokazuje 6 tyg 4 dni ... a wg mnie to faktycznie 20pare dni ... bleee
 
Dziewczyny, ja już po. Dziś (jestem 8+2) na usg zobaczyłam bobaska w miniaturze, dosłownie malutką laleczkę z rączkami, nóżkami, wyraźnie widocznymi częściami ciała i bijącym serduszkiem. To było absolutnie wspaniałe! [emoji7] Lekarz pochwalił wszystkie wyniki badań (muszę zrobić posiew moczu) i mądre, spokojne podejście do ciąży. Widać, ma różne doświadczenia [emoji38][emoji38][emoji38] Musimy być dobrej myśli i nie szukać problemów na siłę. Proponował zwolnienie, ale nie chciałam. To co mi doskwiera psychicznie, to fakt, że mojego męża wciąż nie ma (już dwa tygodnie jest na granicy) i trudno mi czasem ze sprawami domowymi. Ale myśl o dzidzi wszystko mi wynagradza[emoji3]
Super wieści. [emoji3590]
 
Ale jestem nie spokojna - kurczę czemu nie może być książkowo:/ ze idę na usg i jest wszytsko tak jak powinno - wiecznie stres :/ za dużo czytam chyba muszę odpuścić .. liczę ze faktycznie plamienie implementacyjne miałam 4 listopada ( pierwszy raz w życiu miałam różowy śluz ) dziś 24.11 moze To faktycznie wczesna ciąża ... głupie jest to liczenie od 1 dnia ostatniej miesiączki :/ jak ja mam długie 32 to naprawdę można sfiksować:/ bo apka pokazuje 6 tyg 4 dni ... a wg mnie to faktycznie 20pare dni ... bleee
Ja też z tych co ma cykle 33-34 dni i wszystko pokazuje inaczej... Ale staram się już nie czytać i niestresowac .. damy radę. [emoji110]
 
Co jecie na śniadanie? Już mi się wszystko znudziło.
Ja zazwyczaj kanapki ser/szynka/pomidor/ogórek i do tego jajko na twardo, ewentualnie to wszystko tylko, że zawinięte w tortille 😅 Ale moim odkryciem jest ta nowa Inka korzenna 🤤
INKA-KORZENNA-rozpuszczalna-kawa-zbozowa-120g.jpeg

Polecam Wam dziewczyny jeśli lubicie smak korzenny/cynamonowy/anyżowy i odrzuciło Was od normalnej kawy tak jak mnie 🥴
 
Ja też z tych co ma cykle 33-34 dni i wszystko pokazuje inaczej... Ale staram się już nie czytać i niestresowac .. damy radę. [emoji110]
Napiła bym się wina i zresetowała ... ale zrobię coś dla siebie i zniknę na tydzień z forum zapomnę ze jestem w ciąży wogole nie będę nic czytać i żyć normalnie -
Zobaczmy jak mi pójdzie - plan jest :-) do zobaczenia w następna środę oby z lepszymi wiadomościami i większa ilością pozytywnego myślenia ;) z mojej strony. Bo jak czytam ze macie objawy itd to faktycznie wkręcam sobie ze u mnie dupa wyjdzie ...
 
@Gryfin ja próbowałam ze zwykłym Anatolkiem zbożowym bo też lubię ale zrobiłam 2 łyki i wylałam. Fuj fuj i fuj.
Patrzę na tę Inkę i czasami reklama w tv leci też z Inką ale boję się że kupię i będzie to potem leżeć 😔
 
Napiła bym się wina i zresetowała ... ale zrobię coś dla siebie i zniknę na tydzień z forum zapomnę ze jestem w ciąży wogole nie będę nic czytać i żyć normalnie -
Zobaczmy jak mi pójdzie - plan jest :-) do zobaczenia w następna środę oby z lepszymi wiadomościami i większa ilością pozytywnego myślenia ;) z mojej strony. Bo jak czytam ze macie objawy itd to faktycznie wkręcam sobie ze u mnie dupa wyjdzie ...
Ja zaczęłam sobie powtarzać plamien nie ma wszystko jest dobrze, każda ciąża jest inna i totalnie przeszedł mi stres, a tez miałam już forum odstawić na bok. Podziałała taka afirmacja. Dziś mam wizytę o 19:00 jestem pozytywnie nastawiona. Polecam sobie to wmawiać naprawdę lepiej się żyje.
 
Ja zaczęłam sobie powtarzać plamien nie ma wszystko jest dobrze, każda ciąża jest inna i totalnie przeszedł mi stres, a tez miałam już forum odstawić na bok. Podziałała taka afirmacja. Dziś mam wizytę o 19:00 jestem pozytywnie nastawiona. Polecam sobie to wmawiać naprawdę lepiej się żyje.
To ja na 18 🙂 oby i u nas wszystko było dobrze🤞🤞
 
reklama
Ja zaczęłam sobie powtarzać plamien nie ma wszystko jest dobrze, każda ciąża jest inna i totalnie przeszedł mi stres, a tez miałam już forum odstawić na bok. Podziałała taka afirmacja. Dziś mam wizytę o 19:00 jestem pozytywnie nastawiona. Polecam sobie to wmawiać naprawdę lepiej się żyje.
To trzymam kciuki :) żeby było więcej niż u mnie ;)
 
Do góry