reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja zazwyczaj kanapki ser/szynka/pomidor/ogórek i do tego jajko na twardo, ewentualnie to wszystko tylko, że zawinięte w tortille 😅 Ale moim odkryciem jest ta nowa Inka korzenna 🤤Zobacz załącznik 1340052
Polecam Wam dziewczyny jeśli lubicie smak korzenny/cynamonowy/anyżowy i odrzuciło Was od normalnej kawy tak jak mnie 🥴
Ja ostatnio kupiłam jabłko cynamon bardzo dobra
 
No powtórzyłam betę 24.11-3468( ostatnio 20.11-735) i progesteron 35,80 czyli w normie ;) luzzz ;) w pon wizyta u gina(zapisałam wie gdzie indziej szybciej) bo nie uśmiechali mi się czekać aż 2 tyg bo to wyedy by był 9 tc dość już późno jak na 1 wizytę
 
Dziewczyny, jeżeli chodzi o stres to mi trochę przechodzi. Większość ciąż jest donoszonych i rozwiązanych szczęśliwie więc dlaczego w naszym przypadku miałoby być inaczej? Cieszmy się każdym dniem, dużo odpoczywajmy, czytajmy, oglądajmy i róbmy wszystkie te rzeczy, które sprawiają nam przyjemność. Ja jestem osobą wierząca i modlitwa naprawdę mi pomaga. Polecam więc sprawę zawierzyć Bogu / kosmosowi / światu (w zależności od tego w co kto wierzy :)) poza tym co by się nie wydarzyło, życie będzie toczyć się dalej, świat będzie wyglądał tak samo bez względu na to jak bardzo się przejmujemy🙂 takie moje przemyślenie, zycze miłego wieczoru i zero stresu 😘
 
Dziewczyny, jeżeli chodzi o stres to mi trochę przechodzi. Większość ciąż jest donoszonych i rozwiązanych szczęśliwie więc dlaczego w naszym przypadku miałoby być inaczej? Cieszmy się każdym dniem, dużo odpoczywajmy, czytajmy, oglądajmy i róbmy wszystkie te rzeczy, które sprawiają nam przyjemność. Ja jestem osobą wierząca i modlitwa naprawdę mi pomaga. Polecam więc sprawę zawierzyć Bogu / kosmosowi / światu (w zależności od tego w co kto wierzy :)) poza tym co by się nie wydarzyło, życie będzie toczyć się dalej, świat będzie wyglądał tak samo bez względu na to jak bardzo się przejmujemy[emoji846] takie moje przemyślenie, zycze miłego wieczoru i zero stresu [emoji8]
[emoji3590]
 
reklama
No powtórzyłam betę 24.11-3468( ostatnio 20.11-735) i progesteron 35,80 czyli w normie ;) luzzz ;) w pon wizyta u gina(zapisałam wie gdzie indziej szybciej) bo nie uśmiechali mi się czekać aż 2 tyg bo to wyedy by był 9 tc dość już późno jak na 1 wizytę
To Twoja pierwsza ciąża? Czy jesteś po przejściach? Ja swoją pierwsza zdiagnozowałam u ginekologa w 11 tygodniu, a druga w 14 i tym samym na pierwszej wizycie wiedziałam już ze synek będzie 😂😅 ale teraz bym poprostu psychicznie nie wyrobiła. 3 lata się staraliśmy prawie, w lutym tego roku biochemiczna i mam nadzieje ze teraz się udało i będzie ok, jednak psychika już inaczej reaguje…
 
Do góry