reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Też dzisiaj robiłam krew (trzeci raz [emoji85]) [emoji6] trzymam kciuki [emoji1696]
Ja dopiero drugi, ale pewnie nie ostatni w tym tygodniu 😉 Już po, na szczęście nie mam problemu z pobieraniem krwi, jestem ciekawa czy na dalszych etapach ciąży to się może zmienić? W sensie jakieś omdlenia czy coś? 🤔
 
reklama
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
Bardzo, bardzo mi przykro…
Tule Cię mocno😘
I nie wiem co napisać….:(
Nie na chyba słów na niesprawiedliwośc losu:/
 
Ja dopiero drugi, ale pewnie nie ostatni w tym tygodniu 😉 Już po, na szczęście nie mam problemu z pobieraniem krwi, jestem ciekawa czy na dalszych etapach ciąży to się może zmienić? W sensie jakieś omdlenia czy coś? 🤔
Ja nigdy nie miałam problemu, wszyscy się śmiali, że dobry że mnie materiał na narkomana, bo wręcz lubiłam. Oddawałam krew przed ciąża i spoko. Po ciąży nie lubię, bo strasznie mnie boli. Okazuje się, że tylko jedna żyła nadaje się się pobierania, bo reszty nie widać lub są za cienkie. Porobiła się masa zrostów, więc boli jak cholera.
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
Bardzo ci współczuję. Trzymam kciuki za następny raz. Powodzenia i dużo zdrówka ci życzę😘😘
 
Ja nigdy nie miałam problemu, wszyscy się śmiali, że dobry że mnie materiał na narkomana, bo wręcz lubiłam. Oddawałam krew przed ciąża i spoko. Po ciąży nie lubię, bo strasznie mnie boli. Okazuje się, że tylko jedna żyła nadaje się się pobierania, bo reszty nie widać lub są za cienkie. Porobiła się masa zrostów, więc boli jak cholera.
Ja tez mam duzy problem z żyłami, bo jestem po długiej chemioterapii i zyly zniszczone…
Każde pobieranie to kilka prób wkłucia zanim się uda pobrać…
Przez te bety a robiłam już 4 wygladam jak ćpunka 😂 całe ręce w sianiakach, nawet dłonie…
 
W którym tygodniu ciąży byłyście na pierwszej wizycie? W ciąży z synem byłam jakoś szybko z tego co pamiętam, myślałam, że teraz wytrzymam i pójdę dopiero na początku grudnia, ale chyba nie dam rady [emoji85] jutro chce dzwonić do lekarza się umówić i właśnie nie wiem na kiedy jest sens jak najszybciej [emoji848]
Ja będę miała w środę i prawdopobnie będzie to 5 tydzień
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
No co ty... 😢
Zdrowia ci życzę i dużo sił.
Ściskamy cię bardzo mocno.
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
Bardzo mi przykro, brak słów 😔 Trzymaj się kochana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry