reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
 
W którym tygodniu ciąży byłyście na pierwszej wizycie? W ciąży z synem byłam jakoś szybko z tego co pamiętam, myślałam, że teraz wytrzymam i pójdę dopiero na początku grudnia, ale chyba nie dam rady [emoji85] jutro chce dzwonić do lekarza się umówić i właśnie nie wiem na kiedy jest sens jak najszybciej [emoji848]
Ja właśnie z niej wróciłam :) Dzidzia ma całe 0,3 cm i bijące serduszko :) Mam przyjść jeszcze za dwa tyg i założyć przed wizytą kartę ciąży. Miło było usłyszeć "ciąża żywa".. od razu jakoś lżej. Za tydzień oczywiście też mam w planach iść do lux med tak jak jest zapisane :p
 
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
Piję jedną, czasem dwie się zdarzy normalne kapucziny 😁 ale teraz zamówiłam sobie tę kawę, podobno jest bardzo dobra i jest bezkofeinowa
shopping.jpeg
 
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
Ja pije kawe jedna, jakaś godzinę po śniadaniu…
Trzeba uważać na pewno żeby pic ja w odstępie od zażytych suplementów…
Mi lekarka mówiła ze jak się wypije za szybko po witaminkach to ze one się nie wchłoną dobrze….
Ale dziś na wizycie zapytam jeszcze gin:)
Ja właśnie z niej wróciłam :) Dzidzia ma całe 0,3 cm i bijące serduszko :) Mam przyjść jeszcze za dwa tyg i założyć przed wizytą kartę ciąży. Miło było usłyszeć "ciąża żywa".. od razu jakoś lżej. Za tydzień oczywiście też mam w planach iść do lux med tak jak jest zapisane :p
Ale super wiesci:)
Którymi Ciebie to tydzień?
 
Teraz to oczekiwanie na wyniki, niestety u mnie nigdy się nie śpieszą i będę pewnie po 18.00 jak ostatnio 🤨
U mnie też tak jest. Pobieranie bardzo wcześnie rano a wyniki po 18 ( czyli o 19tej ) .
Dziewczyny, jak u Was z piciem kawy ? Czy faktycznie całkowicie zrezygnowalyscie? Czy może zmniejszylyscie ilość filiżanek? Ja przyznam że przed ciąża pilam około 3 filizanek, teraz 1 filiżanka rano (Bo inaczej nie będę normalnie funkcjonowala) i może po południu jakieś latte.
Ja niestety ale ja razie musiałam chwilowo zrezygnować. Lekarz zalecił na wszelki wypadek. Potem może będę mogła wrócić chociaż na jakieś lekkie, bo usypiam przy takich pogodach jak dzisiaj 😴🥱
 
Ja właśnie z niej wróciłam :) Dzidzia ma całe 0,3 cm i bijące serduszko :) Mam przyjść jeszcze za dwa tyg i założyć przed wizytą kartę ciąży. Miło było usłyszeć "ciąża żywa".. od razu jakoś lżej. Za tydzień oczywiście też mam w planach iść do lux med tak jak jest zapisane :p
Ale super😉 ciesze się bardzo. Nic fajniejszego nie można się dowiedzieć jak " Ciąża żywa " I bijące serduszko.

Dziś tak myślę że chyba za dużo się stresuje. W sumie dobrze się czuję. Nawet w pracy na razie jest ok. Popołudniu pewnie będę się gorzej czuć jak ponoszę sobie paczki ale jestem jakoś dobrej myśli. Życzę wam udanego i spokojnego dnia 🙂
 
reklama
 
Do góry