reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Bardzo mi przykro... Trzymaj się.
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
 
reklama
Ja mam słabe żyły - tzn slabo widoczne. I nie każdy potrafi mi za pierwszym razem bezboleśnie pobrać krew... W ciąży czułam się raczej bez zmian, jedynie po wypiciu glukozy (ja mialam dwa razy ) za tym drugim było mi słabo i niedobrze, ale syn w brzuchu szalał [emoji28]
Ja dopiero drugi, ale pewnie nie ostatni w tym tygodniu [emoji6] Już po, na szczęście nie mam problemu z pobieraniem krwi, jestem ciekawa czy na dalszych etapach ciąży to się może zmienić? W sensie jakieś omdlenia czy coś? [emoji848]
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
trzymaj się!!! Tak wiele z nas przez to przechodziło i znów tu jesteśmy wiec i Ty dasz radę!! Będzie dobrze ❤️ Przede wszystkich życzę Ci, abyś szybko mogła odpocząć w domowym zaciszu bo szpital tylko potęguje ból i stres.
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
Tyle cie mocno, przechodziłam to w tamtym roku 😭 ale jeżeli nie chcesz zabiegu to pogadaj z dr, mi dr mówił że mogą dać leki na wywołanie ale to może potrwać i nikt nie da mi gwarancji czy oczyszczę się dokładnie ale u mnie był to 10 tydzień.
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.
Ściskam Cię mocno.[emoji3590]
 
Dziewczyny beta spada z 4100 do 1900, także już wiem w którą stronę to idzie. Lekarz nie kazał mi nic jeść ani pić także pewnie będą chcieli robić zabieg łyzeczkowania. Chciałabym się sama oczyścić, bo można się wtedy szybciej starać. Dziewczyny życzę Wam zdrówka, dużo siły i samych spokojnych, bezproblemowych ciąż.

Kochana tak bardzo mi przykro ze ciebie to spotkalo ☹️ Mam nadzieje ze szybko staniesz na nogi i bedziecie walczyc dalej. Zycze ci aby szybko znow sie udalo i zebyscie zostali rodzicami pieknych zdrowych dzieciaczkow.
Trzymaj sie dzielnie kochana 💙
Wysylamy ci tez te same zyczenia co ty nam: zdrowka, sily, spokojnych i bezproblemowych ciaz. Jestesmy z toba 😘
 
reklama
Do góry