reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny po ostatniej stracie nie chciałam pisać od razu od początku... Bałam się nie chciałam nakręcać złych myśli... Czytając wasze przyrosty bety oto ale rozumiem doskonale Waszą decyzję i szanuję.odebralam wyniki badań wiecie co mnie zastanawia IgG różyczka ostatnio miałem 498 ... Teraz mam ponad 2 tys. szczerze nie czytałam w necie żeby się nie wystraszyć ale może Wy mi podpowie nie ? Podobnie mam z RDW CV wysokie na wynikach a z kolei MCHC za niskie. Kiepsko się czuję mam zawroty głowy.nawet jak jestem najedzona to mi tak słabiej ale wszystko tłumaczyłam ciążą 10 tyg. Dokładnie
 
Zastanawiałam się ostatnio przy takim silnym bólu głowy czy mogę skronie posmarować amolllemmm czy innym specyfikiem albo poczuć ulgę...i szczerze posmarowałem na to szalik grubszy chłodny wystawił mąż na dwór na kilka minut potem chwilę ogrzalam go i na skronie to wtedy była ulga... Cieszyłam się jeszcze niedawno że mnie bóle głowy omijają to ostatnio miałam dwa dni pod rząd...
 
Dzień dobry mamuśku.
Na forum zamknietym dokonaliśmy głosowania co z osobami, które dopiero dołączyły .
Wybaczcie nam, ale mamy zgraną ekipę która udziela się codziennie przez cały dzień, niemal od początku powstania tej grupy. Część również dołączyła późno ( zwłaszcza te które mają termin na sam koniec lipca ) ale udzielały się bardzo aktywnie.
A część osób które przyszły się tu przywitać, na różnym etapie czasowym, napisały 1 post z powitaniem i prośbą o dołączenie do grupy zamkniętej ... po czym ślad po nich zaginął.

To forum tutaj nie zostanie zostanie zamkniete, o to nie musicie się martwić i z pewnością będziemy tu też zaglądać i z wami pisać.
To też od was zależy jaka będzie tutejsza aktywność.
Rozumiem szanuje 👍 w takim razie zaglądajcie do nas 💪
 
Witam w Nowym Roku.
Zastanawiałam się ostatnio przy takim silnym bólu głowy czy mogę skronie posmarować amolllemmm czy innym specyfikiem albo poczuć ulgę...i szczerze posmarowałem na to szalik grubszy chłodny wystawił mąż na dwór na kilka minut potem chwilę ogrzalam go i na skronie to wtedy była ulga... Cieszyłam się jeszcze niedawno że mnie bóle głowy omijają to ostatnio miałam dwa dni pod rząd...
Mnie wczoraj głowa bolała w części czołowej i dzisiaj od rana napieprza że ... ech ...
Mąż pootwierał okna żeby wywietrzyć cały dom, ja na ból głowy zawsze piłam kawę i to mi zawsze wystarczało, ale teraz gdy kawa jest fuj to piję colę. Zwykle wystarczy 1 max 2 szkalnki i ból głowy mi mija. Teraz też siedzę przy szklance.

Wytrzymałyście do sylwestra ?
My zostaliśmy sobie w domu, mąż przed 22 zaczął przysypiać, ja coś okolo 22:30 poszłam w jego ślady. O północy zbudziły nas fajerwerki ale zanim się wygramoliłam z łóżka w miarę przytomnie to minęło z 10 minut , popatrzyliśmy na resztki fajerwerków przez okno i wróciliśmy spać .

Także lecimy z nowym rokiem, byle do przodu .
 
Cześć dziewczyny w nowym roku. My wczoraj ze znajomymi do 2 w nocy, ale koło 23 miałam kryzys. Moje dziecko za to nie i z koleżanką ganiało jak nakręcone czekając na fajerwerki. Ostatecznie udało im się pokazać trochę fajerwerek i poszło spać przed północą :)
 
reklama
Ja byłam na imprezie weselnej i to już od 15 po południu wiec po w zasadzie czekałam na wybicie północy żeby rozpocząć odwrót do domu :)
 
Do góry