reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, jestem po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, ale małego człowieka jeszcze noe widać. Ginka mówiła, że mam się nie martwić bo to dopiero 5+2 , więc może tak być. Dzisiaj byłam w luxmedzie, w poniedziqłek idę jeszcze raz prywatnie, mam nadzieję, że już będzie widać zarodek bo mimo, że to moje trzecie dzieciątko to jakoś chyba najbardziej się stresuję 😞
 
reklama
Hej
@CiagleNiewyspana chyba Ty mowilas, zebym napisala co powie lekarz na to tsh 3.. wiec mówił ze troche za wysokie, ale ważniejsze sa ft3 i ft4 (a to akurat bylo u mnie w normie), wiec nie ma paniki.
U mnie niestety przyrost bety coraz slabszy, no wiec.. powodzenia dziewczyny, życzę Wam nudnych i spokojnych miesięcy. Mam nadzieję, ze kiedyś się doczekam po raz drugi macierzyństwa.
A jakie są ostatnie 2 wyniki?
 
Przecież nie jesteś odpowiedzialna za to wiec czemu się czujesz winna?
Poza tym to Ty decydujesz kiedy powiesz rodzinie i znajomym o ciąży…
W 7 tygodniu to jeszcze dużo się może zdarzyć i nie każdy tak wczesnie mówi…
Ja No czekam do końca 3 miesiąca…

Haha, tez mam taka nadzieje:)

ja mam ssanie takie ze jem wszystko…
Kupiłam dziś paczka wracając z pracy dla syna…
I nie doniosłam do domu bo go zjadłam 😂
Ty wredoto 😂😂😂
 
Hej dziewczyny, jestem po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, ale małego człowieka jeszcze noe widać. Ginka mówiła, że mam się nie martwić bo to dopiero 5+2 , więc może tak być. Dzisiaj byłam w luxmedzie, w poniedziqłek idę jeszcze raz prywatnie, mam nadzieję, że już będzie widać zarodek bo mimo, że to moje trzecie dzieciątko to jakoś chyba najbardziej się stresuję 😞
Ja tez mam wizytę w poniedziałek. Również mam nadzieję, że będzie już coś więcej.
 
reklama
O rety, widzę że ja z moim 23 i 25 listopada to będę na szarym końcu badań :p Aż się nakręcam czy może jednak w przyszłym tygodniu nie pójść :p
 
Do góry