reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
W pierwszej ciąży tak poszłam i też niby nic nie było a teraz to nic biega po domu i wydziera się na całe gardło śpiewając piosenkę [emoji849]
Ja byłam według giną w 6t i 3d, według mojej paki 5t i 6d i niestety nie było widać zarodka z serduszkiem, jedynie pęcherzyk z pęcherzykiem żóltkowym. Na dokumencie od giną mam napisane, że wygląd ciąży odpowiedni do tygodnia. Ale po waszych wpisach jestem już przerażona. A jak długie cykle macie? Ja 32-33.
 
Hej
@CiagleNiewyspana chyba Ty mowilas, zebym napisala co powie lekarz na to tsh 3.. wiec mówił ze troche za wysokie, ale ważniejsze sa ft3 i ft4 (a to akurat bylo u mnie w normie), wiec nie ma paniki.
U mnie niestety przyrost bety coraz slabszy, no wiec.. powodzenia dziewczyny, życzę Wam nudnych i spokojnych miesięcy. Mam nadzieję, ze kiedyś się doczekam po raz drugi macierzyństwa.
 
Myślę, że smutek koleżanki jest zrozumiały. Nie masz na to wpływu jak ona się czuje i nie jest to Twoja "wina" ale potrafię zrozumieć jej rozgoryczenie. Świat jest pełny nierówności [emoji17] bądź dla koleżanki cierpliwa ale też nie rób może jakiejś tajemnicy żeby nie wytworzyła się między Wami jakaś niezdrowa atmosfera. To po prostu trudne dla niej ale z całą pewnością nie Ty odpowiadasz za jej uczucia.
Dziewczyny czy mogę Was prosić o wsparcie? Mam bliską koleżankę, która od dłuższego czasu się stara o dziecko w ramach in vitro, niestety bez skutku. :( informowała mnie też po kolei o przebiegu tych procedur. Ja nagle stwierdziłam, że chce mieć dziecko i zaszłam w ciążę raptem tydzień później, bez żadnego problemu, to nasz 7 tydzień. Nie powiedziałam jej o tym, chociaż trochę się zastanawiałam co z tą informacją zrobić. Dziś mnie wprost spytała czy jestem w ciąży, a ja odpowiedziałam że tak. Niby spoko, ale wypisuje mi całą litanię jakie to proste w moim przypadku, a u nich jakie trudne i ile musi znieść. Rozumiem ją, jest mi przykro, ale z drugiej strony nie powinnam czuć się winna, że sama w tej ciąży jestem? Nie wiem jak się w tej sytuacji zachować... ma do mnie żal, że jej nie powiedziałam od razu no i może dlatego że mi się udało A jej nie?
 
Aaa ok. Czasami jestem pod wrażeniem jak różne mogą być ciąże.
Na usg widział dwa pęcherzyki, ale jeden jest pusty więc powiedział, żeby się na niego nie nastawiać. Też tak myślę, bo w tym lekko spłaszczonym jest juz serduszko, a w tym drugim nic. Martwi mnie kształt tego z serduszkiem [emoji19]
 
@Majka92 Kochana też mam koleżankę, która długie lata się starała i w sumie od paru już dobrych lat wie, że własnych dzieci mieć nie będzie ... Jakiś czas temu to do niej wróciło, bo mąż dom praca pieniądze ... wszystko jest, a dziecka nie będzie. I też w sumie najgorzej będzie mi jej o tym powiedzieć. Bo żyjemy dużo skromniej niż oni , nie możemy sobie np aż na tyle rzeczy pozwolić, w sumie nie mamy jeszcze mieszkania nawet wykończonego ... ale u nas ta szansa się pojawiła. I wiem jak będzie jej ciężko.
Ale każdy ma swoje życie.
 
reklama
Przyrost jest ok. Nie wiem czemu tak fiksujecie z tymi betami sprawdza się przyrost a nie ze jest niska, bo coś tam. [emoji854] owu przesunie sie, zagnieżdżanie pozniej występuje i tak to juz jest
Ja chyba fiksuje po stracie .. w pierwszej ciąży nawet nie myślałam o becie, czekałam spokojnie na wizytę gina .. [emoji6]
Ale już, przestaje..[emoji39][emoji4]
 
Do góry